Önemli Not: Özel Güvenlik Kurs Ücretleri ile ilgili ayrıntılara geçmeden önce; özel güvenlik eğitim kalitesi anlamında da iddiamızı kanıtlamak için on bir farklı dersimize, konularında üst düzey uzman olan ve halen aktif görevlerine devam eden on bir farklı eğitmenimizin girdiğini, her öğrencimize (20.-TL değerinde kurumumuz tarafından hazırlanmış profesyonel güvenlik eğitim CD’si ve güvenlik eğitimi kitabından oluşan) Özel güvenlik eğitim Kiti hediye edildiğini, ayrıca silahlı güvenlik eğitimi gören arkadaşlarımızın mühimmat olarak güvenlik kursu dönemi boyunca Beş Farklı Silahla; CZ75 9mm ve Sarsılmaz Kılınç 2000 9mm, Browning 7,65mm, Kırıkkale 7,65mm ve Kırıkkale kısa 9mm ile 30 mermi attığını, havalı tabancamız ile de sınırsız sayıda atış yaparak özel güvenlik eğitimlerini tamamladıklarını önemle belirtmek isteriz.

(TÜM BUNLAR, ÜCRET DÂHİLİNDE OLUP EKSTRA BİR ÜCRET KESİNLİKLE TALEP EDİLMEMEKTEDİR.)

 

TEMEL EĞİTİM:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

 

Ödeme

Seçenekleri

SİLAHLI EĞİTİM

SİLAHSIZ EĞİTİM

Kurs Süresince

                  350.-TL                   200.-TL

2 Ay Taksit

180 TL x 2 = 360.-TL 105 TL x 2 = 210.-TL

3 Ay Taksit

125 TL x 3 = 375.-TL   75 TL x 3 = 225.-TL

4 Ay Taksit

100 TL x 4 = 400.-TL   67 TL x 4 = 250.-TL

 

SAĞLIK RAPORU;  Silahlı özel güvenlik sertifikası almak isteyenler için devlet hastanelerinde alınma zorunluluğu vardır. Öğrencilerimizin uygun bir fiyata kısa zamanda sağlık raporunu alabilmeleri amacıyla Sarızeybek Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak sürekli devlet hastanelerini araştırır ve öğrencilerimizi bilgilendiririz.Bu doğrultuda “silahlı özel güvenlik görevlisi olur” sağlık raporu 2012 yılı için 93.-TL dir.

Silahsız güvenlik sertifikası almak isteyenler için özel polikliniklerden de alınabilme imkanı vardır.50 metre yakınımızda bulunan Çankaya Tıp Merkezinin, Sarızeybek Özel Güvenlik Eğitim Merkezi öğrencilerine yapmış olduğu özel indirim ile “silahsız özel güvenlik görevlisi olur” sağlık raporu 2012 yılı için 35.-TL dir.

 

SERTİFİKA ALDIKTAN SONRA YAPILMASI GEREKEN MASRAFLAR;

KİMLİK KARTI HARCI: 2012 yılı itibari ile 384,63.-TL olup, bağlı bulunulan ilin vergi dairelerine yatırılır. Silahlı ve Silahsız Özel güvenlik eğitimi için aynı miktar geçerlidir.Özel güvenlik kimlik kartını çıkarabilmek için yapılması gereken her hangi başka bir masraf yoktur.

Silahsız  özel güvenlik kimlik kartına sahip olup harcını yatırmış olan kişiler, silahlı özel güvenlik eğitimi aldıktan sonra, özel güvenlik kartlarını silahlı güvenlik kimlik kartına çevirmek istediklerinde tekrar bu harcı yatırmazlar.

ÖNEMLİ NOT: Devlet tarafından öngörülen Özel Güvenlik Kimlik Kartı Harcı masrafı, en erken sertifikanızı aldıktan sonra gerçekleştirebileceğiniz ödemeler olup; isteğe bağlı olarak daha sonra da istenildiği zaman ödenebilecek bir ücrettir.

 

YENİLEME EĞİTİMİ:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

 

Ödeme

Seçenekleri

SİLAHLI YENİLEME 

SİLAHSIZ YENİLEME

Kurs Süresince

                180.-TL                 120.-TL

2 Ay Taksit

95 TL x 2 = 190.-TL 65 TL x 2 = 130.-TL

3 Ay Taksit

70 TL x 3 = 210.-TL 50 TL x 3 = 150.-TL

 

ÖNEMLİ NOT: Yenileme eğitimlerini tamamlayan kişiler kimlik kartlarını çıkartabilmek için vergi dairesine,

Kimlik kartı harcı yatırmayacaklar ve Sağlık Raporu almayacaklardır.

 

“Kampanya ayrıntılarımızı öğrenmek için lütfen merkezimizi arayınız. Ya da size ulaşabileceğimiz telefon numarınızı e-posta yoluyla bize bildiriniz… “

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUYUNUZ

VN:F [1.9.20_1166]
Oylama: 9.5/10 (18 oy kullanıldı)
VN:F [1.9.20_1166]
Öner: +16 (16 oy üzerinden)
Özel Güvenlik Kurs Ücretleri, 9.5 out of 10 based on 18 ratings