SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursları

Özel Güvenlik Eğitimi 'nde; En kaliteli özel güvenlik sertifikası eğitimi, Uygun kurs ücreti, iş ilanları ile İzmir 'in Lider Özel Güvenlik Kursu

(0232) 489 8488 - 0544  489 4334

Gazi Bulvarı No:66 K:3 35210
Çankaya - İZMİR

Özel Güvenlik Kurs Ücretleri

Önemli Not: Özel Güvenlik Kurs Ücretleri ile ilgili ayrıntılara geçmeden önce; özel güvenlik eğitim kalitesi anlamında da iddiamızı kanıtlamak için on bir farklı dersimize, konularında üst düzey uzman olan ve halen aktif görevlerine devam eden on bir farklı eğitmenimizin girdiğini, her öğrencimize (30.-TL değerinde kurumumuz tarafından hazırlanmış profesyonel güvenlik eğitim CD’si ve güvenlik eğitimi kitabından oluşan) Özel güvenlik eğitim Kiti hediye edildiğini, ayrıca silahlı güvenlik eğitimi gören arkadaşlarımızın mühimmat olarak güvenlik kursu dönemi boyunca Yedi Farklı Silahla; Jericho Fb 941 Compact 9mm, Canik 55 TP-9 9mm, CZ75 9mm, Sarsılmaz Kılınç 2000 9mm, Sarsılmaz K2 9mm, Browning 7,65mm ve Kırıkkale kısa 9mm ile 30 mermi attığını, havalı tabancamız ile de sınırsız sayıda atış yaparak özel güvenlik eğitimlerini tamamladıklarını önemle belirtmek isteriz.

(TÜM BUNLAR, ÜCRET DÂHİLİNDE OLUP EKSTRA BİR ÜCRET KESİNLİKLE TALEP EDİLMEMEKTEDİR.)

 

KAMPANYALARIMIZ

1- “En Uygun Fiyat Garantisi” Kampanyası:
Kurumumuzda gerek Bireysel gerek Kurumsal uygulamalar için hazırladığımız tüm kampanyalarımızda kaliteyi En Uygun Fiyat Garantisi ile sunarız. Bu garanti, diğer firmalardan alabileceğiniz her türlü kampanyalı güvenlik kursu fiyatı ile “SARIZEYBEK kalitesini” aynı fiyata sahip olabilmeyi ifade eder. 

Örneğin; Herhangi bir eğitim kurumundan silahsız özel güvenlik kurs fiyatı olarak 400.-TL almış iseniz, aynı fiyata (400.-TL ye) vermiş olduğumuz hediyeler ve eğitim programımızda hiç bir eksilme ve değişiklik olmadan “SARIZEYBEK kalitesi” ile özel güvenlik eğitimlerine ve hizmetlerine sahip olabilirsiniz.Bu kampanyamız için, sadece almış oduğunuz fiyatı ve eğitim kurumunu belirtmeniz yeterlidir. En uygun fiyat garantisi kampanyamız silahlı özel güvenlik kursu, silahsız özel güvenlik kursu ve silah fark güvenlik kurs fiyatları için de geçerlidir.

2- Toplu Kayıtlar Kampanyası:
Kurumumuza yapacağınız Grup başvurularında, kişi sayısına bağlı olarak, liste fiyatımız üzerinden % 10 oranında indirim uygulanmaktadır.

 

TEMEL EĞİTİM:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

 

Ödeme

Seçenekleri

SİLAHLI EĞİTİM

SİLAHSIZ EĞİTİM

Kurs Süresince

                   600.-TL                    400.-TL

2 Ay Taksit

300 TL x 2 = 600.-TL 200 TL x 2 = 400.-TL

3 Ay Taksit

200 TL x 3 = 600.-TL 135 TL x 3 = 400.-TL

4 Ay Taksit

150 TL x 4 = 600.-TL 100 TL x 4 = 400.-TL

 

SAĞLIK RAPORU;  Silahlı özel güvenlik sertifikası almak isteyenler için devlet hastanelerinde alınma zorunluluğu vardır. Öğrencilerimizin uygun bir fiyata kısa zamanda sağlık raporunu alabilmeleri amacıyla Sarızeybek Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak sürekli devlet hastanelerini araştırır ve öğrencilerimizi bilgilendiririz.Bu doğrultuda “silahlı özel güvenlik görevlisi olur” sağlık raporu 2017 yılı için 200.-TL dir.

Silahsız güvenlik sertifikası almak isteyenler için özel polikliniklerden de alınabilme imkanı vardır. 50 metre yakınımızda bulunan Çankaya Tıp Merkezinin ve Gaziemir de bulunan Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezinin, Sarızeybek Özel Güvenlik Eğitim Merkezi öğrencilerine yapmış olduğu özel indirim ile “silahsız özel güvenlik görevlisi olur” sağlık raporu 2017 yılı için 35.-TL dir.

 

SERTİFİKA ALDIKTAN SONRA YAPILMASI GEREKEN MASRAFLAR;

KİMLİK KARTI HARCI: 2017 yılı itibari ile 520,15.-TL olup, bağlı bulunulan ilin vergi dairelerine yatırılır. Silahlı ve Silahsız Özel güvenlik eğitimi için aynı miktar geçerlidir.Özel güvenlik kimlik kartını çıkarabilmek için yapılması gereken her hangi başka bir masraf yoktur.

Silahsız  özel güvenlik kimlik kartına sahip olup harcını yatırmış olan kişiler, silahlı özel güvenlik eğitimi aldıktan sonra, özel güvenlik kartlarını silahlı güvenlik kimlik kartına çevirmek istediklerinde tekrar bu harcı yatırmazlar.

ÖNEMLİ NOT: Devlet tarafından öngörülen Özel Güvenlik Kimlik Kartı Harcı masrafı, en erken sertifikanızı aldıktan sonra gerçekleştirebileceğiniz ödemeler olup; isteğe bağlı olarak daha sonra da istenildiği zaman ödenebilecek bir ücrettir.

 

YENİLEME EĞİTİMİ:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

 

Ödeme

Seçenekleri

SİLAHLI YENİLEME 

SİLAHSIZ YENİLEME

Kurs Süresince

                   400.-TL                    300.-TL

2 Ay Taksit

200 TL x 2 = 400.-TL 150 TL x 2 = 300.-TL

3 Ay Taksit

135 TL x 3 = 400.-TL 100 TL x 3 = 300.-TL

 

ÖNEMLİ NOT: Yenileme eğitimlerini tamamlayan kişiler kimlik kartlarını çıkartabilmek için vergi dairesine,

Kimlik kartı harcı yatırmayacaklar ve Sağlık Raporu almayacaklardır.

“Kampanya ayrıntılarımızı öğrenmek için lütfen merkezimizi arayınız. Ya da size ulaşabileceğimiz telefon numarınızı e-posta yoluyla bize bildiriniz… “

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUYUNUZ

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (216 votes cast)
Özel Güvenlik Kurs Ücretleri, 9.3 out of 10 based on 216 ratings
Güvenlik Eğitimi Facebook

İş ilanlarını güncel takip etmek için sayfamızı beğenin.