SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursları

Özel Güvenlik Eğitimlerinde; En kaliteli özel güvenlik eğitimi, Uygun kurs ücreti, iş ilanları ile İzmir 'in Tek Lider Özel Güvenlik Eğitim Merkezi

(0232) 489 8488 - 0544  489 4334

Gazi Bulvarı No:66 K:3 35210
Çankaya - İZMİR

Securitas özel güvenlik ilanları – İzmir

Özel güvenlik görevlisi olarak Securitas Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde İzmir ve Manisa illerinde bir çok farklı projede görev alacak özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Her projeye yönelik bilgi ayrı ayrı alt kısımda sunulmakta olup ilgilenen adaylarımız ayrıntılı bilgi için Securitas Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül Arslan Hanıma 0232 425 1588 numaralı telefondan veya Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi Kat:4 Daire:7-8 Çankaya / İZMİR adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Balçova özel güvenlik ilanı;
Balçova, Narlıdere, Üçkuyular’da ikamet eden bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. 2 gün 12 saat çalışma 1 gün izin sisteminde görev alınacaktır. Maaş + Agi + 160.-TL sodexo kartı imkanı vardır.

İzmir Çiğli özel güvenlik ilanı;
Çiğli organizede görev alınacak olup Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı civarında ikamet eden özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 12/24 vardiya sisteminde fabrikada görev alınacaktır. Maaş + servis  ve 2 öğün yemek imkanı vardır.

İzmir Bornova Işıkkent özel güvenlik ilanı;
Bornova Pınarbaşı Işıkkent civarında ikamet eden özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 12/24 vardiya sisteminde görev alınacaktır. Maaş + Agi + 170.-TL sodexo kartı + 70.-TL yol ücreti imkanı vardır.

İzmir Çeşme özel güvenlik ilanı;
Çeşme’de ikamet eden bay özel güvenlik personeli alınacaktır. Hafta da 6 gün 8 saat çalışma bir gün izin sisteminde görev alınacaktır. Maaş + Agi + 70.-TL sodexo kartı imkanı vardır.

İzmir Kemalpaşa özel güvenlik ilanı;
Kemalpaşa Sütçüler bölgesi ve civarında ikamet eden özel güvenlik personelleri alınacaktır. 12/24 vardiya sisteminde görev alınacaktır. Maaş + 50.-TL sodexo kartı imkanı vardır.

Manisa Organize sanayi özel güvenlik ilanı;
Manisa organize sanayide görev alınacak olup, Manisa da ikamet eden özel güvenlik görevlileri alınacaktır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.6/10 (5 votes cast)
Securitas özel güvenlik ilanları - İzmir, 9.6 out of 10 based on 5 ratings
Güvenlik Eğitimi Facebook

İş ilanlarını güncel takip etmek için sayfamızı beğenin.