İzmir geneli çok sayıda özel güvenlik ilanı

Karşıyaka, Çiğli, Menemen Özel Güvenlik İlanları
Özel güvenlik
 olarak İzmir Karşıyaka, Çiğli ve Menemen de Hava Alanı dışında yer alan bir çok farklı projede TAV özel güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, 32 yaşını aşamamış, en az lise mezunu, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Tav özel güvenlik insan kaynakları uzmanı Abidin Yıldız Beye, abidin.yildiz@tav.aero e-posta adresine öz geçmişleri göndermesi veya özel güvenlik kimlik kartı sertifikası, diploma fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğrafla Adnan Menderes Hava Limanı İç Hatlar Terminalinden  başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için Tav Özel Güvenlik İnsan Kaynakları ve Personel Uzmanı Abidin Beye 0232 274 59 59 / Dahili 2715 veya  0506 240 3688 numaralı telefonlardan başvuruda bulunabilirsiniz.

Karşıyaka, Çiğli, Bornova, Narlıdere, Alsancak Özel Güvenlik İlanları
Özel güvenlik olarak İzmir Karşıyaka, Çiğli, Bornova, Narlıdere, Alsancak da bulunan farklı projelerde Hedef Güvenlik A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, adli sicil kaydı bulunmayan, boy ve kilo orantısına sahip, çok sayıda Bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşulları başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan ulaşması veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmektedir. Yüz yüze görüşmeler Hedef Güvenlik A.Ş. nin 1595 Sokak No:225 / 203 Kazım Sop İş Merkezi, Serinkuyu, Karşıyaka, İzmir adresinde yapılacaktır.

Karşıyaka Mavişehir Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Karşıyaka Mavişehir İzban a çok yakın yerde bulunan elit bir sitede görev alacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 08:00-20:00 / 20:00-08:00 saatleri arasında günlük 12 saat görev alınacak olup, Bayan güvenlikler 08:00-20:00 saatleri arasında 4 gün çalışma, 2 gün izin yapacaktır. Erkek özel güvenlikler ise; 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışacaktır. Multinet kart dahil 1900.-TL maaş imkanı bulunmaktadır. İlgilenen adaylarımızın, Operasyon Direktörü Oktay Bey 0507 076 1223 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Alsancak Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Alsancak da bulunan Otel projesinde Hedef Güvenlik A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, adli sicil kaydı bulunmayan, otel proje deneyimi bulunan, boy ve kilo orantısına sahip, Bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşulları başvuruda bulunan kişilere mülakatlar esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan ulaşması veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmektedir. Yüz yüze görüşmeler Hedef Güvenlik A.Ş. nin 1595 Sokak No:225 / 203 Kazım Sop İş Merkezi, Serinkuyu, Karşıyaka, İzmir adresinde yapılacaktır.

Gaziemir Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Gaziemir Sarnıçta bulunan Intercity bünyesinde kadrolu olarak çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar kişilere başvuru esnasına belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 0232 281 5535 Dahili 102 numaralı telefondan Seçil Hanıma başvurmaları veya öz geçmişlerini SecilDonmezoglues@intercityrentacar.com e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Adres; 1203 sokak No:12 d/e blok Sarnıç, Gaziemir, İzmir

Karşıyaka Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka da bulunana hastane projesinde Iss Proser bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış ve kimlik kartını çıkarmış bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma saatleri olarak 09:00 / 18:00 arası sabit gündüz vardiyasında olacak olup cumartesi yarım gün çalışılacaktır. Hafta tatili Pazar günü kullanılacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları hakkında ki bilgiler telefonla görüşmeler esnasında başvuruda bulunan kişilere belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın İzmir İss Proser güvenlik Proje sorumlusu Akın beye 0 530 703 53 33 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.