Karşıyaka – Bornova – Konak – Kemalpaşa – İnciraltı özel güvenlik ilanları

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik
görevlisi olarak Karşıyaka da ISS Proser özel güvenlik bünyesinde çalışacak, Karşıyaka, Mavişehir ve çevre bölgelerde oturan veya bu semtlere ulaşabilecek özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları projelere göre değişiklik göstermekte olup, ayrıntılı bilgi görüşmeler esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, İzmir ISS Proser güvenlik Proje sorumlusu Akın Beye 0 530 703 53 33 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı 1
Özel güvenlik görevlisi olarak Point Bornova AVM de görev alacak, silahsız veya silahlı özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, askerlik hizmetini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve çalışma koşulları hakkında bilgiler başvuruda bulunan adaylarımıza telefonla görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Point Bornova AVM Güvenlik Amiri Sadullah Beye 0530 489 0106 başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı 2
Özel güvenlik olarak Bornova caddesi üzerinde bulunan Turkcell Global Bilgi Bornova Pınarbaşı projesinde Hedef Güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, kurumsal projede görev alacak, bilgisayar bilgisi olan, askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, 175 cm boy ve üzeri, diksiyonu düzgün erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacak olup haftada 1 gün izin kullanılacaktır. Maaş ve diğer ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 08:00 – 17:00 saatleri arasında Turkcell Global Bilgi projesi güvenlik sorumlusu Ümit Beye 0532 555 0883 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı 3
Özel güvenlik olarak Bornova Pınarbaşı’nda bulunan Huawei İzmir BÇO Office projesinde Hedef Güvenlik bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere telefonla görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik Özel Projeler Koordinatörü Metin Beye 0533 766 0589 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kemalpaşa Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Kemalpaşa da bulunan projelerde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış kimlik kartını çıkarmış, askerlik hizmetini tamamlamış, çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 1900.-TL civarında maaş, 85.-TL multinet ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 Özel Güvenliğin (0232) 441 49 94 numaralı telefonundan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Konak Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Konak YKM Alışveriş Merkezinde Ulusal özel güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış, sertifika ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat çalışılacak olup haftanın 1 günü izin kullanılacaktır. 1500.-TL maaş, Agi ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Ulusal özel güvenlik şirketinin 0232 441 0032 numaralı telefonundan veya YKM Güvenlik sorumlusu Vefa Beye 0506 608 7579 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Narlıdere – İnciraltı Özel Güvenlik İlanı
Özel Güvenlik olarak İnciraltı’nda bulunan Site projesinde Hedef Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış, sertifika ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, tercihen site projesinde özel güvenlik olarak çalışmış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları başvuruda bulunan adaylara görüşmeler sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan ulaşması veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmektedir. Yüz yüze görüşmeler ise; 1595 Sokak No:225 / 203 Kazım Sop İş Merkezi, Serinkuyu, Karşıyaka, İzmir adresinde olacaktır.