Aliağa ve Kemalpaşa özel güvenlik ilanları

Özel güvenlik görevlisi olarak Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. nin Aliağa ve Kemalpaşa da yer alan farklı farklı projelerinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi ve az sayıda özel güvenlik vardiya amiri alınacaktır.

Aliğa özel güvenlik projesi için; Özel güvenlik görevlisi için 1600.-TL maaş ve yemek (Agi ve yol dahil), Özel güvenlik Vardiya Amiri için ise 1700.-TL maaş, Agi, yemek ve yol ücreti imkanları mevcuttur. Aliağa, Çiğli, Menemen civarında ikamet eden özel güvenlik görevlileri öncelikli tercih edilecektir.

Kemalpaşa özel güvenlik projesi için; 12/24 Vardiya sisteminde çalışacak olup 1700.-TL maaş ve servis imkanı mevcuttur. Kemalpaşa Armutlu mevkiinde ikamet eden özel güvenlik görevlileri öncelikli tercih edilecektir.

İlgilenen adaylarımızın Securitas Güvenlik Hizmetleri Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül ARSLAN Hanıma 0232 425 1588 numaralı telefondan başvuruda bulunmaları veya Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi Kat:4 Daire:7-8 Çankaya / İZMİR adresinde bulunan Securitas Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğüne şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.