1- “EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ” KAMPANYASI:

Kurumumuzda gerek Bireysel gerek Kurumsal uygulamalar için hazırladığımız tüm kampanyalarımızda kaliteyi En Uygun Fiyat Garantisi” ile sunarız. Bu garanti, diğer firmalardan alabileceğiniz her türlü kampanyalı güvenlik kursu fiyatı ile “SARIZEYBEK kalitesini” aynı fiyata sahip olabilmeyi ifade eder.

Örneğin; Herhangi bir eğitim kurumundan silahsız özel güvenlik kurs fiyatı olarak 5.500.-TL almış iseniz, aynı fiyata (5.500.-TL’ye) sunmuş olduğumuz imkanlar ve eğitim programımızda hiç bir eksilme ve değişiklik olmadan “SARIZEYBEK kalitesi” ile özel güvenlik eğitimlerine ve hizmetlerine sahip olabilirsiniz. Bu kampanyamız için, sadece almış olduğunuz fiyatı ve eğitim kurumunu belirtmeniz yeterlidir. En uygun fiyat garantisi kampanyamız silahlı özel güvenlik eğitimi, silahsız özel güvenlik eğitimi, silah fark eğitimi ve yenileme eğitimi fiyatları için de geçerlidir.

 
2- SADAKAT KAMPANYASI:

Kurumumuzdan eğitim almış tüm eski öğrencilerimize Yenileme Eğitimlerinde geçerli olmak üzere mevcut ücretler üzerinden net %25 indirim uygulanmaktadır.


 
3- TOPLU KAYITLAR KAMPANYASI:

Kurumumuza yapacağınız Grup başvurularında, kişi sayısına bağlı olarak, peşin fiyatına taksit imkanı sunulmaktadır.

Özel Güvenlik Kurs Ücretleri ile ilgili ayrıntılara geçmeden önce Özel Güvenlik Eğitimi Eğitimi kalitesi anlamında da iddiamızı kanıtlamak için;

  • 11 farklı dersimize konularında üst düzey uzman olan ve halen aktif görevlerine devam eden on bir farklı eğitmenimizin girdiğini,
  • Her öğrencimize (250.-TL değerinde kurumumuz tarafından hazırlanmış profesyonel güvenlik eğitim CD’si ve güvenlik eğitimi kitabından oluşan) Özel güvenlik eğitim Kiti hediye edildiğini,
  • Ayrıca silahlı güvenlik eğitimi gören arkadaşlarımızın güvenlik kursu dönemi boyunca; uzun 9mm (9×19), kısa 9mm (9×17) ve 7,65mm (7,65×17) çapında 3 farklı silah türünü tanıyarak sertifika sürecinde 30 mermi attığını,
  • Farklı türdeki havalı tabancalarımızla sınırsız sayıda atış yaparak özel güvenlik eğitimlerini tamamladıklarını önemle belirtmek isteriz.
  • Silahlarımız; Jericho Fb 941 Compact 9mm, Canik 55 TP-9 9mm, Browning 7,65mm, CZ75 9mm, Sarsılmaz Kılınç 2000 9mm, Sarsılmaz K2 9mm ve Kırıkkale kısa 9mm.
(TÜM BUNLAR, ÜCRET DÂHİLİNDE OLUP EKSTRA BİR ÜCRET KESİNLİKLE TALEP EDİLMEMEKTEDİR.)

TEMEL EĞİTİM:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

SİLAHLI EĞİTİM

SİLAHSIZ EĞİTİM

Peşin

6.000.-TL 5.000.-TL

2 Ay Taksit

3100 x 2 = 6.200.-TL 2600 x 2 = 5.200.-TL

3 Ay Taksit

2100 x 3 = 6.300.-TL 1750 x 3 = 4.350.-TL

4 Ay Taksit

1600 x 4 = 6.400.-TL 1350 x 4 = 5.400.-TL

SERTİFİKA ALDIKTAN SONRA YAPILMASI GEREKEN MASRAFLAR;

SAĞLIK RAPORU; Silahlı ve Silahsız özel güvenlik kimlik kartı almak için devlet hastanelerinde heyet raporu alınması gerekmektedir. Öğrencilerimizin uygun bir fiyata kısa zamanda sağlık raporunu alabilmeleri amacıyla Sarızeybek Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak sürekli devlet hastanelerini araştırır ve öğrencilerimizi bilgilendiririz. Bu doğrultuda “özel güvenlik görevlisi olur” heyet raporu 2023 yılı için 886.-TL dir.

KİMLİK KARTI HARCI; 2023 yılı itibari ile 2.994,00.-TL olup, bağlı bulunulan ilin vergi dairelerine yatırılır. Silahlı ve Silahsız Özel güvenlik eğitimi için aynı miktar geçerlidir. Özel güvenlik kimlik kartını çıkarabilmek için yapılması gereken her hangi başka bir masraf yoktur.

Silahsız  özel güvenlik kimlik kartına sahip olup harcını yatırmış olan kişiler, silahlı özel güvenlik eğitimi aldıktan sonra, özel güvenlik kartlarını silahlı güvenlik kimlik kartına çevirmek istediklerinde tekrar bu harcı yatırmazlar.

ÖNEMLİ NOT: Devlet tarafından öngörülen Özel Güvenlik Kimlik Kartı Harcı masrafı, en erken sertifikanızı aldıktan sonra gerçekleştirebileceğiniz ödemeler olup; isteğe bağlı olarak daha sonra da istenildiği zaman ödenebilecek bir ücrettir.

YENİLEME EĞİTİMİ:

Oluşturulan Standart Ödeme Planı üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen taksit seçeneklerini tercih edebileceğiniz gibi, arzu ederseniz sizin için uygun olan taksit tarihlerine göre belirleyeceğiniz ödeme şekilleri de uygulanabilmektedir.

Ödeme Seçenekleri

SİLAHLI YENİLEME 

SİLAHSIZ YENİLEME

Peşin

3.000.-TL 2.500.-TL

2 Ay Taksit

1550 TL x 2 = 3.100.-TL 1300 TL x 2 = 2.600.-TL

3 Ay Taksit

1050 TL x 3 = 3.150.-TL  900 TL x 3 = 2.700.-TL

ÖNEMLİ NOT: Yenileme eğitimlerini tamamlayan kişiler kimlik kartlarını çıkartabilmek için vergi dairesine,

Kimlik kartı harcı yatırmayacaklar ve Sağlık Raporu almayacaklardır.

“Kampanya ayrıntılarımızı öğrenmek için lütfen merkezimizi arayınız. Ya da size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı e-posta yoluyla bize bildiriniz… “

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YAZIYI OKUYUNUZ