Aydın da ikamet eden özel güvenlik…

İŞ İMKANI…
MHE Prestij Güvenlik bünyesinde, AYDIN ‘da ikamet eden, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, 175cm boy ve üzeri, Bay personeller alınacaktır.İlgilenen adaylarımızın (0232) 413 00 33 numaralı telefondan Merve Hanıma başvurmaları gerekmektedir.

There are 3 Comments

 1. Posted by kartal66123

  adım ümit.silahlı özel güvenlik yaka kartım var.kartımın gecerlilik süresi 2014 yılına kadar.aslen yozgattan ikamet etmektedeyim.ama suan antalyada gecici olarak calısmaktayım.aydında kalacak yerim var.ve aydın dan iş aramaktayım.güvenlik iş konusunda deneyimim var.yardımlarınızı bekliyorum. numaram 0541 937 8443 tesekkürler…

  • Posted by SARIZEYBEK Eğitim Merkezi

   Ümit Bey merhaba,
   Öncelikle sayfalarımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.Size her konuda destek olmaktan da mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.
   Size daha sağlıklı yardımcı olabilmemiz için; facebook.com/SARIZEYBEKegitim sayfamızı güncel takip etmenizi rica eder, iyi akşamlar dileriz.

 2. Posted by halil

  merhabalar.silahsız yaka kartım var geçerlilik süresi 2017 çok acil işe ihtiyacım var.aydın merkezde ikamed etmekteyim şuan çalışmıyorum yardım ederseniz çok sevinirim. çok acil işe ihtiyacım var…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.