Bay ve Bayan özel güvenlik ilanları

Vestel Kadrolu Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik kadrosunda Vestel Manisa fabrikalarında çalışacak, İzmir, Manisa, Turgutlu, Akhisar, Saruhanlı ve civarında ikamet eden, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İzmir‘in her bölgesine, Manisa, Turgutlu, Saruhanlı,ve Akhisar’a servis imkanı vardır. Maaş, fazla mesai ücreti, servis, yemek, aylık mesai ücreti ve yıllık 3 maaş prim imkanları vardır. Günlük 8 saat üç vardiya sisteminde veya günlük 12 saat fazla mesai sisteminde çalışılmaktadır. İlgilenen adaylarımızın hafta içi günlerde  10:00 – 16:00 saatleri arasında Vestel Elektronik A.Ş. Manisa Fabrikasının Dijital giriş kapısına vesikalık fotoğrafları ile Sarızeybek Eğitim Merkezinden yönlendirildiğini belirterek başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıntılı adres krokisi için lütfen tıklayınız.

Urla Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Urla da bulunan özel bir projede T90 özel güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere mülakatlar esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, T90 Özel Güvenlik Operasyon Müdür Osman Öncül Beye mesai saatleri içerisinde 0533 267 0542 & (0232) 441 49 94 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kemalpaşa Bay Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Kemalpaşa da yer alan projelerde Dinç Group bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, Kemalpaşa da ikamet eden, askerlik hizmetini tamamlamış, vardiyalı çalışabilecek erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 08:00-20:00/20:00-08:00 vardiya sisteminde 2 gün gündüz  çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 2050.-TL maaş ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Dinç Güvenlik Koordinatörü Ümit Rahmi Beye 0533 693 41 15 numaralı telefondan 09:00-17:00 saatleri arasınde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Torbalı Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Torbalı da Dinç Group bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Bayan özel güvenlik görevlileri hafta içi 08:00-18:00 arasında çalışacak olup, Cumartesi ve Pazar günleri izinli olacaktır. Erkek özel güvenlik görevlileri 08:00-20:00/20:00-08:00 vardiya sisteminde 2 gün gündüz  çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. Bayan özel güvenliklerin 1605.-TL maaş, yemek ve servis imkanı, erkek özel güvenlik görevlilerinin 2050.-TL maaş, yemek ve servis imkanı vardır. imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Dinç Güvenlik Koordinatörü Ümit Rahmi Beye 0533 693 41 15 numaralı telefondan 09:00-17:00 saatleri arasında başvuruda bulunması veya rahmi.erkoc@dincgrup.net e-posta adresine cvlerini göndermeleri gerekmektedir.

Gaziemir, Çiğli, Pınarbaşı Bay özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Gaziemir, Çiğli ve Pınarbaşı’nda yer alan farklı projelerde Gözen Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, vardiyalı çalışabilecek, 35 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Servis ve yemek imkanı bulunmakta olup, maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlar her projeye göre farklılık göstermektedir. Ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Gözen Güvenlik Ege Bölge Müdürü İlkin İnceler Beye mesai saatleri içerisinde 0539 665 3171 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.