blank

Bayraklı – Bornova – Çiğli – Torbalı – Manisa Özel Güvenlik İlanları

Anasayfa » Genel » Bayraklı – Bornova – Çiğli – Torbalı – Manisa Özel Güvenlik İlanları

Vestel Kadrolu Özel Güvenlik İlanı
Vestel fabrikasında kadrolu Özel güvenlik olarak olarak çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve güvenlik kimlik kartını çıkarmış, İzmir, Manisa, Turgutlu, Akhisar, Saruhanlı ve civarında ikamet eden çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, servis, yemek, aylık fazla mesai ücreti ve yılda 3 maaş prim imkanı vardır. İzmir‘in her bölgesine, Manisa, Saruhanlı, Akhisar ve Turgutlu’ya servis imkanı vardır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat görev alınacak olup günlük 12 saat çalışılması durumunda çalışılan her fazla saat için fazla mesai ücreti verilmektedir. İlgilenen adaylarımızın, Covid-19 tedbirleri doğrultusunda http://isbasvuru.vestelkariyer.com adresinden İş Başvuru Formunu doldurarak başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Merkez, Bayraklı, Bornova, Çiğli, Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik görevlisi olarak, Konak, Bayraklı, Bornova, Çiğli bölgelerinde farklı bir çok projede görev alacak özel güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Tam zamanlı çalışacak olup projelere göre günlük 8 saat veya 12 saat görev alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlar görev alınacak projeye göre değişiklik göstermekte olup ilgilenen adaylarımıza detaylı bilgi başvuru esnasında verilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Güvenlik yetkilisi Özge Mumcu Hanıma 0232 441 3710 dahili: 132 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Torbalı özel güvenlik ilanı
Özel Güvenlik görevlisi olarak, Torbalı Ayrancılar da bulunan site bünyesinde çalıştırılmak üzere özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, Ayrancılar da ikamet eden, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz, 2 gün gece, 2 izin sisteminde çalışacaktır. Maaş, yol ve yemek dahil 2900.-TL dir. İlgilenen adaylarımızın, 0546 868 35 00 numaralı telefondan site yönetimine başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten