blank

Bornova, Karşıyaka, Bayraklı, Gaziemir özel güvenlik ve Kemalpaşa güvenlik müdürü

Anasayfa » Genel » Bornova, Karşıyaka, Bayraklı, Gaziemir özel güvenlik ve Kemalpaşa güvenlik müdürü

Özel Güvenlik Proje Müdürü İlanı
Özel güvenlik müdürü olarak Kemalpaşa’da servis ve yemek imkanı bulunan yeni başlayacak projede, G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde, hafta içi 5 gün 08:00-18:00 saatleri arasında çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, en az ön lisans mezunu, 45 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, tercihen güvenlik sektöründe yöneticilik tecrübesi bulunan özel güvenlik müdürleri alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, G4S Saha Müdürü Önder Saki Beye 0530 641 7624 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Gaziemir’de bulunan Fuar İzmir de 26 Mart ve 01 Nisan tarihleri arasında görev alacak özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 75.-TL ücret imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın. Bengi özel güvenlik yetkilileri Ayşe Oray Hanıma 0555 802 1762 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Bornova Ege Üniversitesi Kampüsü içerisinde özel bir yurt projesinde görev alacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, 165 cm boy ve üzeri, boy kilo orantısına sahip, 20-35 yaş aralığında, Ögg kimlik kartı kullanım süresine en az 1 yıl kalmış veya yenileme eğitimini tamamlamış, bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat, 3 vardiya sisteminde (07:00/15:00 – 15:00/23:00-23:00/07:00) çalışacaktır. Maaş ve 3 vardiyada yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik proje yetkilisi Cem Beyin cemtuzun@hedefguvenlik.com.tr e-posta adresine Cv lerini eğitim aldıkları kurumu belirtir şekilde göndermesi gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Bornova Evka 3 de özel bir kolejde çalışacak, güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, tercihen okul veya kolej tecrübesine sahip, boy kilo orantısına sahip, 35 yaşını aşmamış, en az 3 yıl özel güvenlik deneyimi olan, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 12 saat görev alınacak olup, 1 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve  2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. Gündüz vardiyasında yemek okuldan verilecek olup gece vardiyasında yemek bedeli 18.-TL verilmektedir. 1730.-TL maaş, fazla mesai ücreti ve gece vardiyasında 18.-TL günlük yemek ücreti imkanları vardır. ilgilenen adaylarımızın ayrıntılı bilgi ve başvuru için 0534 014 1724 numaralı telefondan güvenlik sorumlusu Murat Metingil Beye mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bayraklı Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Bayraklı da bulunan Mistral Gökdelen projesinde çalışacak, güvenlik eğitimi ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, sözlü iletişim kabiliyetine sahip, diksiyonu düzgün, çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saatlik vardiyalı sistemde çalışılacaktır. Dolgun maaş imkanı olmakta olup maaş ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Proteam Özel Güvenlik Hizmetleri (FMS Servis Grup) vardiya amirlerine 05321557202 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde irtibata geçmesi veya Tuna mahallesi Sanat Caddesi No: 17/222, Selçuklu İş Merkezi, Altındağ, İzmir (Ağır bakımı geçince) adresine şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı
Iss Proser özel güvenlik bünyesinde Karşıyaka AVM ve Hastane gibi farklı projelerde görev alacak, Karşıyaka’ya gelebilecek, güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısı olan, tercihen Avm ve Hastane tecrübesine sahip, çok sayıda bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları projelere göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi telefonla görüşmeler esnasında başvuruda bulunan kişilere bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Iss Proser Güvenlik Müdürü Akın Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten