blank

Bornova & Bayraklı bay ve bayan özel güvenlik ilanı

Anasayfa » Genel » Bornova & Bayraklı bay ve bayan özel güvenlik ilanı

Özel güvenlik görevlisi olarak, İzmir Bornova ve Bayraklı da yer alan farklı Avm & Rezidans projelerinde Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış Bay ve Bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Her projeye yönelik bilgiler alt kısımda paylaşılmış olup ilgilenen adaylarımızın, 0530 954 4108 numaralı telefonu arayarak veya Whatsapp uygulamasından mesaj göndererek başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Bayraklı Avm & Rezidans projesi için; Bay özel güvenlik personelleri aranmaktadır. Günlük 12 saat görev alınacak olup, 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 güz izin sisteminde görev alınacaktır. 1880.-TL maaş, yemek ve izinli günlerde fazla mesai yapılması durumunda da günlük 95.-TL fazla mesai imkanı vardır.

İzmir Bayraklı Avm & Rezidans projesi için; İngilizce bilen diksiyonu düzgün, boy ve kilo orantısına sahip bayan danışma personeli aranmaktadır. Özel güvenlik eğitimi alınmış olması yeterli olup kimlik kartı zorunluluğu yoktur. 2070.-TL maaş ve yemek imkanı vardır.

İzmir Bornova Avm projesi için; Bay özel güvenlik personelleri aranmaktadır. Günlük 8 saat görev alınacaktır. 1790.-TL maaş, yemek ve izinli günlerde fazla mesai yapılması durumunda da günlük 65.-TL fazla mesai imkanı vardır.

E-Bülten