blank

Bornova, Bayraklı, Çamdibi, Kemalpaşa, Urla özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » Bornova, Bayraklı, Çamdibi, Kemalpaşa, Urla özel güvenlik ilanları

Güvenlik görevlisi olarak Bornova, Bayraklı, Çamdibi, Kemalpaşa ve Urla da yer alan bir çok farklı projede T90 özel güvenlik bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış çok sayıda erkek güvenlik görevlisi alınacaktır. Bölgelere göre iş imkanlarına yönelik ayrıntılar alt kısımda verilmekte olup ilgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Rahmi Beye 0232 441 4994 & 0533 037 0782 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova, Bayraklı, Çamdibi özel güvenlik ilanları;
Bornova, Bayraklı ve Çamdibi’nde bulunan ve Projelere göre değişiklik gösteren vardiya düzenine göre çalışacak erkek güvenlik personeli alınacaktır. Maaş projelere ve çalışma saatine göre farklılık göstermektedir.

Kemalpaşa özel güvenlik ilanı;
18:00-08:00 saatleri arasında çalışıp ayda 10 gün izin yapacak şekilde planlama ile görev yapacak ÖGG kartına sahip erkek güvenlik personeli alımı yapılacaktır. İzmir’in kısıtlı bölgelerine servis imkanı vardır. 1800.-TL maaş, 75.-TL multinet para çeki ve yemek imkanı vardır.

Urla Silahlı özel güvenlik ilanı; 
15 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak olan yeni projede, vardiyalı düzende görev yapacak silahlı güvenlik eğitimi almış ve silahlı güvenlik kimlik kartını çıkarmış erkek özel güvenlik personeli alımı yapılacaktır. Bu ilana yönelik çalışma şartları başvuran kişilere telefonda belirtilecektir.

E-Bülten