blank

Bornova Buca Gaziemir Karşıyaka Çiğli Aliağa Özel Güvenlik İlanları

Anasayfa » Genel » Bornova Buca Gaziemir Karşıyaka Çiğli Aliağa Özel Güvenlik İlanları

Çiğli ve Bornova Özel Güvenlik İlanı

Özel Güvenlik görevlisi olarak Gözen Güvenlik A.Ş. bünyesinde Çiğli ve Bornova Pınarbaşı’nda yer alan projelerde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bilgisayar kullanabilen, 3 vardiyalı sistemde çalışacak, 35 yaşını aşmamış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Dolgun ücret, yol ücreti ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Gözen Güvenlik yetkilisi İlkin Beye 0539 665 3171 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Aliağa, Menemen, Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı Özel Güvenlik İlanı

Securitas Özel Güvenlik bünyesinde silahlı özel güvenlik olarak çalışacak, silahlı güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, Aliağa, Menemen, Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı, Turan civarında ikamet eden, güvenlik sektöründe en az 1 yıl tecrübesi olan, çok sayıda bay silahlı özel güvenlik görevlisi ve daha önce vardiya amiri olarak görev yapmış tecrübeli Vardiya Amirleri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları ayrıntılı bilgi yüz yüze görüşmeler esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, İzmir Securitas Aliağa Şubeden Akın Beye 0 531 609 25 22  numaradan hafta içi 08:00 ile 18:00 arası  telefonla ulaşmaları yada direk Aliağa Securitas güvenlik şubeye gelmeleri gerekmektedir.

Adres : Aliağa izban da indikten sonra izban da bekleyen dolmuşlarla Tüpraş Kavşağına geldiğinizde karşınızda Bir İzmir İsg binasını göreceksiniz, bu binanın 3.katı.

Gaziemir, Bornova, Buca Özel Güvenlik İlanı

Euroserve Özel Güvenlik bünyesinde özel güvenlik görevlisi olarak çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, Gaziemir, Bornova, Buca ve Pınarbaşı bölgelerinde ikamet eden, 35 yaşını aşmamış çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlar görev alınacak projeye göre değişim göstermekte olup, başvuru esnasında ikametinize uygun projeye göre belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilisi Özge Mumcu Hanıma 0232 441 7013 dahili 132 numaralı telefondan veya 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir Ege bölge müdürlüğü adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten