blank

Bornova, Buca, Karşıyaka, Alsancak, Kemalpaşa, Manisa özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » Bornova, Buca, Karşıyaka, Alsancak, Kemalpaşa, Manisa özel güvenlik ilanları

Şehir Hastanesi Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak Manisa Şehir Hastanesinde ISS Sağlık ve Eğitim Tesisleri Yönetim A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi sertifika işlemlerini tamamlamış ve kimlik kartını çıkarmış, İzmir de veya Manisa da ikamet eden, erkek adaylar için askerlik hizmeti ile ilişkisi olmayan, 40 yaşını aşmamış,  fizik ve diksiyonu düzgün, görünen bölgelerinde, dövme, jilet izi, yara izi ve pearcing bulunmayan, vardiya düzeninde çalışmasına engel bulunmayan, tercihen tecrübe sahibi, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik personeli alınacaktır.  Maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler esnasında bildirilecektir. Bir çok bölgeye servis imkanı olanağı vardır. İlgilenen adaylarımızın, İnsan Kaynakları Uzmanı Burak Sağlam Beye 0549 824 27 23 numaralı telefondan başvuruda bulunması veya Burak.Saglam@tr.issworld.com e-posta adresine “Şehir Hastanesi Özel Güvenlik Kadrosu” konu başlığı ile öz geçmişini göndermesi gerekmektedir.

Özel Güvenlik Müdürü İlanı
Uluslararası bir özel güvenlik şirketinin büyük bir projesinde özel güvenlik müdürü olarak görev alacak, silahlı veya silahsız özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, en az 5 yıl güvenlik sektöründe operasyon yönetiminde bulunmuş, hızlı ve etkili karar verebilme kabiliyetine sahip, iyi seviyede Office programlarını kullanabilen, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı, iletişim ve insan ilişkilerinde başarılı, güvenlik ekip yönetiminde deneyimli, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, kişisel hijyen ve imajına önem gösteren, İzmir veya Manisa da ikamet eden, özel güvenlik müdürü alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlara yönelik tüm ayrıntılar görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın fotoğraflı öz geçmişlerini sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine “Özel Güvenlik Müdürü Başvurusu” konu başlığıyla göndermesi gerekmektedir.

Alsancak Karataraklı Koleji Kadrolu Özel Güvenlik İlanı
Kadrolu özel güvenlik görevlisi olarak Kolej Karataraklı’nın Alsancak da yer alan kampüsünde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren erkek özel güvelik görevlileri alınacaktır. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü 08:00-19:00 saatleri arasında görev alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar şahsen başvuru esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Kolej Karataraklı’nın İşçiler Caddesi No:143 35220 Konak, İzmir adresinde Ertan Karataraklı Beye şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kemalpaşa İzmir Badem Et Kadrolu Özel Güvenlik İlanı
Kadrolu özel güvenlik görevlisi olarak Kemalpaşa Armutluda yer alan İzmir Badem Et San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde 08:00 – 17:30 saatleri arasında düzenli olarak çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, özel güvenlik görevlileri alınacaktır. İzmir, Turgutlu ve Armutlu’ya servis imkanı vardır. Maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar mülakat esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın firma yetkilisi Sebile Güven Hanıma mesai saatleri içerisinde 0541 245 35 00 & 0232 880 50 53 numaralı telefonlardan veya Hürriyet mah. Ayderesi Suluk mevkii Küme evleri No: 39/2 Kemalpaşa İZMİR adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova, Pınarbaşı, Buca Özel Güvenlik İlanları
Özel güvenlik olarak İzmir genelinde Bornova, Buca ve Pınarbaşı’nda yer alan farklı projelerde Euroserve Özel Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimini ve güvenlik kursu ve işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları hakkında ki ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza uygun projeler belirtilerek görüşmeler esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilileri Özge Mumcu Hanıma 0232 441 7013 dahili 132 numaralı telefondan veya 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir Ege bölge müdürlüğü adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Karşıyaka Medicalpark Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak İzmir Karşıyaka Medicalpark Hastanesinde ISS Proser bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay özel personeli alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar, telefonla görüşme esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, ISS Proser özel güvenlik hizmetleri sorumlusu Akın Uçar Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvurması gerekmektedir.

E-Bülten