Bornova – Kemalpaşa – Dikili – Torbalı Özel Güvenlik İlanları

Anasayfa » Genel » Bornova – Kemalpaşa – Dikili – Torbalı Özel Güvenlik İlanları

İzmir Bornova – Kemalpaşa – Bağyurdu Özel Güvenlik ilanı

Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir, Bornova, Kemalpaşa, ve Bağyurdu Organize sanayi bölgesinde yer alan site ve fabrika projelerinde görev alacak çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları, görev alınacak projeye göre değişiklik göstermekte olup ilgilenen adaylarımıza görüşmeler sırasında detaylar belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Akot Özel Güvenlik yetkililerine 0539 776 07 77 ve 02329995158 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.
 

İzmir Dikili Özel Güvenlik ilanı – (Lojman İmkanlı)

Özel güvenlik personeli olarak, İzmir Dikili’de bulunan Otel projesinde görevlendirilicek, güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, diksiyonu düzgün, iş disiplinine sahip, boy ve kilosu orantılı olan, Bay Özel Güvenlik Görevlileri alınacaktır. Lojman ve Yemek imkanı mevcut olup maaş ve çalışma koşulları görüşmeler sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik İnsan Kaynakları sorumlusu Levent Aksüt Beye
0541 809 36 92 numaralı telefondan sesli yada WhatsApp kanalı ile başvuruda bulunması veya fotoğraflı öz geçmişlerini ikege@hedefguvenlik.com.tr e-posta adresine göndermesi gerekmektedir.
 

Torbalı – Ayrancılar Özel Güvenlik ilanı

Özel güvenlik olarak Torbalı Ayrancılar bölgesinde bulunan özel sitede çalışacak özel güvenlik eğitimi ve yaka kartı işlemlerini tamamalamış, tercihen Torbalı Ayrancılar bölgesinde ikamet eden, 38 yaşını aşmamış, 175 cm boy ve üzeri görünüşüne önem veren, bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın Garden Liva Site Yönetiminden Zafer Beye 09:00-18:00 saatleri arasında 0546 868 35 00 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.
 

İzmir Bornova Özel Güvenlik ilanı

Özel güvenlik personeli olarak İzmir, Bornova’da bulunan konut projesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 175 cm boy ve üzeri, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gece çalışma, 2 gün gündüz çalışma, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 2958.-TL maaş, Agi ve  300.-TL Sodexo yemek çeki imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, DLA Özel Güvenlik yetkilisi Emrah Taşdemir Beye 0542 356 87 20 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.
 

İzmir Kemalpaşa Özel Güvenlik ilanı

Özel güvenlik görevlisi olarak, İzmir Kemalpaşa bölgesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlar başvuru sırasında bildirilecek olup, ilgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik yetkilisi Özge Mumcu Hanıma 0232 441 3710 dahili: 132 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten

Sarızeybek Eğitim Grubu bültenlerine ücretsiz abone olabilirsiniz!