Buca, Gaziemir, Balçova, Bornova, Karşıyaka, Manisa özel güvenlik ilanları

Buca, Gaziemir, Karabağlar, Balçova, Bornova, Karşıyaka, Bayraklı Özel Güvenlik İlanları
Özel güvenlik olarak İzmir genelinde Buca, Gaziemir, Karabağlar, Balçova, Pınarbaşı, Bornova, Karşıyaka ve  Bayraklı da yer alan bir çok farklı projede Euroserve Özel Güvenlik bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları hakkında ki ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza uygun projeler belirtilerek mülakat esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilisi Özge Hanıma 0232 441 7013 dahili 132 numaralı telefondan ve 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir Ege bölge müdürlüğü adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Balçova Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Balçova da yer alan projede Euroserve Özel Güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bayan özel güvenlik görevliler alınacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşulları hakkında ki ayrıntılar görüşmeler esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilisi Özge Hanıma 0232 441 7013 dahili 132 numaralı telefondan ve 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir Ege bölge müdürlüğü adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Manisa OSB de yer alan özel bir proje de G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, en az lise mezunu, 170 cm boy ve üzeri, 40 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşullarına yönelik bilgiler görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü insan kaynakları işe alım sorumlusu Sevinç Hanıma 0531 250 2767 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çeşme Yatılı Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Çeşme de projede yatılı olarak Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 8 /16 vardiya sisteminde görev alınacaktır. 1750.-TL maaş, agi, kalacak yer ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, 0506 701 9062 numaralı telefondan Securitas Özel Güvenlik yetkilisi Çetin Uslu Beye veya 0232 425 15 88 dahili 147 numaralı telefondan Burcu İzer Hanıma başvuruda bulunması gerekmektedir.

Güzelbahçe – Urla Özel Güvenlik İlanları
Özel güvenlik olarak, Güzelbahçe ve Urla da bulunan projelerde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları hakkında ayrıntılı bilgi başvuruda bulunan adaylarımıza görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Osman Bey veya Erdem Beye 0533 267 0542 & 0232 441 4994 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Alsancak Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Alsancak da yer alan Ege İhracatçıları Birlikleri projesinde Doğan Koç güvenlik bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza telefon görüşmesi esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın Doğan Koç özel güvenlik yetkilileri Tuğrul Demir Beye 0505 972 88 28 veya Barış Doğan Beye 0541 711 65 48 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Mavişehir Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka Mavişehir de bulunan Soyak Optimus Sitesinde çalışacak, güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış bay özel güvelik personelleri alınacaktır. Günlük 12 saat çalışılacak olup, 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1950.-TL maaş ve 250.-TL para kartı imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Erdoğan Yıldız Beye 0533 123 72 01 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Manisa Şehir Hastanesi Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Manisa şehir hastanesi projesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve sertifika işlemlerini tamamlamış, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat görev alınacaktır. 1603.-TL maaş, yol ücreti, yemek ücreti imkanı vardır. etmeleri gerekmektedir. İlgilenen adaylarımızın Tayfun Beye mesai saatleri içerisinde 0543 806 46 45 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.