blank

Buca – Gaziemir – Karşıyaka özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » Buca – Gaziemir – Karşıyaka özel güvenlik ilanları

Buca Kaynaklar Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Buca Kaynaklarda yeni yapılan özel bir okul kampüsünde görev alacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, en az lise mezunu erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaşı asgari ücretin üzerinde olmakta olup, çalışma koşulları ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Atlantis Özel Güvenlik yetkilisi Uğur Beye mesai saatleri içerisinde 05056630119 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir Sarnıç Özel Güvenlik İlanı
Securitas Özel Güvenlik bünyesinde, Gaziemir Sarnıç bölgesinde bulunan projelerde özel güvenlik olarak görev alacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, askerlik hizmetini tamamlamış, müşteri odaklı ve etkin iletişim becerilerine sahip, en az Lise Mezunu, saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip, askerlik hizmetini tamamlamış, vardiyalı çalışma engeli olmayan, tercihen CCTV veya X-Ray alanlarında tecrübeli, çok sayıda erkek silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 8/16 sisteminde çalışılacak olup, 2000.-TL maaş ve 300.-TL yemek kartı imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları uzmanı Burcu Hanıma 0232 425 1588 Dahili 147 numaralı telefondan veya Şair Eşref Bulvarı Beşe İş Merkezi No:34 Kat:4 Çankaya, İzmir adresinden şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı
Iss Proser özel güvenlik bünyesinde Karşıyaka ve çevresinde yer alan farklı projelerde görev alacak, Karşıyaka’da ikamet eden veya gelebilecek, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısında sahip çok sayıda bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları projelere göre değişim göstermekte olup, ayrıntılı bilgi görüşmeler esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın İzmir Iss Proser Karşıyaka Proje sorumlusu Akın Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten