Çeşme – Bornova – Karşıyaka – Bayraklı – Güzelbahçe Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanları

Çeşme Bayan Özel Güvenlik İlanı
Bayan özel güvenlik olarak Çeşme KafePi Beach Clup de 1 ay çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış bayan güvenlik görevlisi alınacaktır. Sabah 09:00 – akşam 21:00 arasında çalışılacak olup, bayram süresince Cuma ve Cumartesi akşam 23:00 ile sabah 04:00 saatleri arasında ayrıca görev alınacaktır. Bayram, Cuma ve Cumartesi hariç hafta içi gece çalışması olmayacaktır. Görev esnasında siyah kot pantolon ve siyah spor ayakkabı kullanılacaktır. 3500.-TL lira maaş, 3 öğün yemek ve klimalı odada kalacak yer imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, güvenlik sorumlusu Hüseyin Birsöz Beye 0506 883 72 23 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıca işe başlayacak olan adaylarımızın Garanti bankasında hesap açtıraması ve 2 adet vesikalık fotoğrafını yanında bulundurması gerekecektir.

Bornova – Menderes – Aliağa Özel Güvenlik İlanları 
Özel güvenlik görevlisi olarak Tav Özel Güvenlik Hiz. A.Ş. bünyesinde Bornova, Menderes İTOB ve Aliağa da yer alan projelerde  görevlendirilmek üzere, özel güvenlik sertifikası ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere uygun olan projelere göre belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Tav özel güvenlik İnsan Kaynakları ve Personel Uzmanı Abidin Yıldız Beye 0506 240 3688 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Güzelbahçe Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak  İzmir Güzelbahçe de bulunan özel bir kolejde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1750.-TL maaş, Agi, 100.-TL maaş ve projeden yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın CSG Güvenliğin yetkilisi Ali Şen Beye 0532 246 5946 & 0212 381 5133 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka – Bayraklı – Bornova – Bergama Özel Güvenlik İlanları
Özel güvenlik olarak, Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Bergama ve Karabağlar da bulunan farklı projelerde vardiyalı olarak çalışacak, özel güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere uygun olan projeler belirtilerek bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Osman Beye 0533 267 0542 veya Erdem Beye 0232 441 4994 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Medicalpark Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Medicalpark Hastanesinde ISS Proser bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar, görüşmeler esnasında başvuruda bulunan kişilere bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, ISS Proser güvenlik hizmetleri sorumlusu Akın Uçar Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.