SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursları

Özel Güvenlik Eğitimlerinde; En kaliteli özel güvenlik eğitimi, Uygun kurs ücreti, iş ilanları ile İzmir 'in Lider Tek Özel Güvenlik Eğitim Merkezi

(0232) 489 8488 - 0544  489 4334

Gazi Bulvarı No:66 K:3 35210
Çankaya - İZMİR

Çiğli – Gaziemir özel güvenlik ilanları

 

Çiğli özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Çiğli organize sanayi bölgesinde Securitas Güvenlik Hiz. A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve özel güvenlik yaka kartı işlemlerini tamamlamış, sigara kullanmayan, deneyimli bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1800.-TL maaş ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Securitas Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül Arslan Hanıma Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi Kat:4 Daire:7-8 Çankaya / İZMİR adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir özel güvenlik ilanı
Silahlı özel güvenlik
olarak Gaziemir de Securitas Güvenlik Hiz. A.Ş. bünyesinde görev alacak güvenlik kursu ve özel güvenlik yaka kartı işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. Görevlendirilecek kişiler uygun bulunursa bir süre sonra Banka projesinde görevlendirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül Arslan Hanıma Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi Kat:4 Daire:7-8 Çankaya / İZMİR adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

GD Star Rating
loading...
Çiğli - Gaziemir özel güvenlik ilanları, 9.2 out of 10 based on 20 ratings
Güvenlik Eğitimi Facebook

İş ilanlarını güncel takip etmek için sayfamızı beğenin.