blank

Çok sayıda özel güvenlik ilanı

Anasayfa » Genel » Çok sayıda özel güvenlik ilanı

Çeşme Babylon Beach Club özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Çeşme Ayayorgi de bulunan Babylon Beach Club da sezonluk görev alacak özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır.2 gün gündüz, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. 1500.-TL civarı maaş, konaklama ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Cemal Beye 0545 787 1970 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

MHE Prestij Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak İzmir ve Manisa da yer alan bir çok farklı projede görevlendirmek üzere, özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış ve kimlik karını çıkarmış, 41 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, 170 cm boy ve üzeri erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Prestij özel güvenlik yetkilisi Gamze Hanıma 0530 501 1800 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

MRD Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak İzmir de yer alan projelerde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış özel güvenlik personelleri alınacaktır. Günlük 8 saat, 3 vardiya sisteminde çalışılacaktır. Yemek, yol ve Agi dahil bekar personel için 1708.-TL maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, MRD özel güvenlik yetkilisi Göksal Kızıltepe Beye 0507 81 9 3637 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

KLC Özel Güvenlik Tepecik ve Urla ilanları
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Tepecik de veya Urla da Beach Club projelerinde görev alacak, özel güvenlik sertifikası almış ve kimlik kartını çıkarmış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Projelerin farklı imkanları mevcut olup maaş ve çalışma koşulları ile ilgili ayrıntılar telefonla başvuru esnasında başvurulan projeye göre belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, KLC özel güvenlik yetkilisi Sadık Beye 0531 256 1602 numaralı telefonundan iletişim kurması gerekmektedir.

Çeşme Otel Projesi özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak İzmir Çeşme de otelde çalışacak özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1500.-TL civarı maaş, kalacak yer ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, İsmail Beye 0555 597 1666 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten