blank

Fethiyede Satılık Evler Fethiyede Kiralık Evler

Anasayfa » Genel » Fethiyede Satılık Evler Fethiyede Kiralık Evler

 

Fethiye’ de aktivite bitmiyor. Antalya- Muğla il sınırlarını oluşturan Eşen çayında seyahat acenteleri kano turu düzenliyorlar. Tur Kınık’ ya köprü altında ve yaklaşık 15 km’ lik mesafe, kano ile geçilerek, Patara kumsalında son buluyor. Bu tur sırasında yemek ve yüzme için mola veriliyor.

Eşen çayı köprülü kanyon girişindeki azmaktan çıkıyor. Suyu çok temiz ve soğuk. Nehrin oldukça sakin akması nedeniyle herhangi bir tehlike bulunmuyor. Ama yine de yer yer küçük dökülmeler ve anaforlar var ve bunlar yolculuğa heyecan katıyor. Kano turu düzenleyen seyahat acenteleri , tur öncesinde kano kullanımı ile ilgili bilgi veriyorlar.

Fethiyede Satılık Evler,  bu bölgeden bir uygun fiyatlı olan yazlıklardan alarak çeşitli aktivitelerle yazınıza eğlence katabilirsiniz. Yıl boyunca koşuşturmacanın verdiği yorgunluktan kurtulabilirsiniz.

Fethiyede Kiralık Evler bölgede buluna uygun fiyatlı arsalardan alarak bu arsaya hayalinizdeki evi uygun fiyata inşa ettirebilirsiniz. Ya da yatırım amaçlı kullanmak için bu arsalar üzerine çeşitli dükkânlar inşa edebilirsiniz.

E-Bülten