Hava Alanı, Gaziemir, Bornova, Güzelbahçe, Urla, Çeşme Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik İlanları

Bay ve Bayan Hava Alanı Uçak Özel Güvenlik İlanı
Uçak özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Adnan Menderes Hava Alanında uçakların güvenliğini sağlayacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, Karabağlar, Gaziemir, Buca, Bornova, Balçova, Üçkuyular, Hatay ve Bayraklı civarında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, boy ve kilo orantısına sahip, takım çalışmasına yatkın, program dahilindeki saat dilimlerinde çalışabilecek, baylarda askerlik hizmetini tamamlamış, en az lise mezunu, çok sayıda bay ve bayan uçak özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 8 saatlik vardiyalı sistemde görev alınacak olup 2000.-TL maaş, yemek, servis ve özel sağlık sigortası imkanları vardır. Ayrıca her sene düzenli maaş artışı ve Dini Bayramlarda ayni yardım yapılmaktadır. Sivil Havacılık ve daha birçok konu da ücretsiz eğitim alarak uçak özel güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylarımızın, Gözen Güvenlik İnsan Kaynakları Uzmanları Tugay Yaslı Beye 0549 201 8376 ve Serdar Bakırtaş Beye 0534 593 8831 veya Gözen Security İstanbul Merkeze (0212) 465 5353 Dahili (1080/1044) numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Pınarbaşı Bay Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak Bornova Pınarbaşı’nda yer alan fabrika projelerinde Gözen Güvenlik bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve özel güvenlik eğitimi işlemlerini tamamlamış, günlük 8 saat 3 vardiya siteminde çalışacak, 35 yaşını aşmamış bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, yemek ve servis bulunmakta olup, maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere başvuru esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Gözen Güvenlik Ege Bölge Müdürü İlkin Beye 0539 665 3171 numaralı telefondan çalışma saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Urla Özel Güvenlik İlanı
Urla bölgesinde yer alan site projelerinde Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu eğitim işlemlerini tamamlamış ve kimlik kartını çıkarmış, 40 yaşını aşmamış, boy ve kilo orantısına sahip, B sınıfı ehliyet sahibi bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 12 saat görev alınacak olup 4 gün çalışma 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. Maaş, agi, sodexo para kartı, gündüz vardiyasında yemek ve Urla merkezden servis imkanı vardır. Maaş ve diğer imkanların ayrıntıları başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Özel Güvenlik yetkilisi Sinan Kızılgedik Beye 0555 997 2116 telefondan başvuruda bulunması veya Securitas Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğünün 0232 425 15 88 Dahili:147 numaralı telefondan Burcu İzer Hanıma başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çeşme Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde İzmir Çeşme 7800 Residences & Hotel de çalışacak, güvenlik eğitimi ve kurs işlemlerini tamamlamış, diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri olan, takım çalışmasına yatkın, kendisine ve görevine özen gösteren, en az lise mezunu, 38 yaşını aşmamış, bayanlarda 165 cm boy ve üzeri, erkeklerde 172 cm boy ve üzeri çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat çalışılacaktır. 1900.-TL maaş, 200.-TL sodexo, lojman, servis ve 3 öğün yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın 7800 Otel Güvenlik Müdürü Aydın Uğuz Beye 0530 461 7819 & 0232 712 0087 numaralı telefonlardan veya aydin.uguz@7800cesme.com e-posta adresine öz geçmişlerini göndererek başvuruda bulunması gerekmektedir.

Silahlı Özel Güvenlik İzmir Adnan Menderes Hava Limanı 
Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak Gaziemir İzmir Adnan Menderes Hava Limanında Sistem Lojistik Kargo Binasında çalışacak, silahlı güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bay silahlı özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, fotoğraflı öz geçmişlerini Sistem Güvenlik İzmir bölge müdürlüğünün Guvenlik.Izmir@SistemGuvenlik.com.tr e-posta adresine “Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Alımı” konu başlığı ile göndermesi gerekmektedir. E-posta ile başvurular kabul etmekte olup şahsen başvurular ilk etapta kabul edilmemektedir.

Tüprag Altın Madeni Silahlı özel güvenlik ilanı 
Silahlı özel güvenlik olarak, İzmir Menderes Efem çukurunda buluna Tüprag Altın Madeni‘nde çalışacak, silahlı özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, B sınıfı ehliyete sahip ve iyi derecede araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, silahlı özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 3100.-TL maaş, Agi, yemek ve servis imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 Güvenlik proje sorumlusu Erdem Yaka Beye 0554 580 06 30 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çeşme Özel Güvenlik İlanı
İzmir Çeşme de bulunan 5 yıldızlı otel projesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, adli sicil kaydı bulunmayan, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, lojman ve 3 öğün yemek imkanı vardır. Maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza telefonla görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik insan kaynakları yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan arama veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmektedir.

Güzelbahçe Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampüsünde, CSG Güvenlik bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve özel güvenlik eğitimi  işlemlerini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. Maaş ve diğer imkanlar kişilere başvuru esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Güzelbahçe Bahçeşehir Kampüsü özel güvenlik sorumlusu Ahmet Yaşar Türkoğlu Beye Bahçeşehir Kolejinin Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, 2147. Sk. No:1, 35310 Güzelbahçe/İzmir adresinden mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması veya a.yasarturkoglu@gmail.com adresine öz geçmişlerini göndererek başvuruda bulunması gerekmektedir.