blank

Gaziemir, Karşıyaka, Çeşme, Bodrum Özel Güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » Gaziemir, Karşıyaka, Çeşme, Bodrum Özel Güvenlik ilanları

Çeşme Beach Club Ekip Şefi İlanı
Çeşme de yer alan büyük bir Beach Club da Bodyguard olarak görev alan özel güvenlik görevlilerine yöneticilik yapacak, özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, 180 cm boy üzeri bay özel güvenlik ekip sorumlusu alınacaktır. Sezonluk iş olmakta olup Ekim ayı gibi sezon tamamlanacaktır. 3000.-TL maaş, haftalık 300-500 TL arası bahşiş ve kalacak yer imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine, telefon numarası belirtir şekilde bilgilerini göndermeleri gerekmektedir.

Gaziemir Optimum Avm  Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Securitas Güvenlik bünyesinde Gaziemir Optimum AVM projesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, 36 yaşını aşmamış, çok sayıda bay güvenlik görevlisi alımı yapacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar görüşmeler esnasında belirtilecek olup yeni özel güvenlik kimlik kartı alan adaylarımıza ve 3 aydır çalışmayan adaylarımıza işe alınmaları durumunda ayrıca prim verilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi K:4 Çankaya, İzmir adresinde bulunan Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İnsan Kaynakları Uzmanı Burcu İzer Hanıma başvuruda bulunması gerekmektedir. Detaylı bilgi için; 0232 425 1588 numaralı telefondan Burcu Hanıma ulaşabilirsiniz.

Çeşme & Bodrum Özel Güvenlik İlanları
Özel güvenlik görevlisi olarak Çeşme ve Bodrum da Hedef Güvenlik bünyesinde görev alacak, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır.  Lojman ve 3 öğün yemek imkanı olmakta olup maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza uygun projelere göre görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Levent Aksüt Beye 0533 701 97 80 – leventaksut@hedefguvenlik.com.tr & Soner Sarı Beye 0530 733 07 13 – sonersari@hedefguvenlik.com.tr telefon numaralarından veya e-posta adreslerinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Mavişehir Özel Güvenlik İlanı 
Özel güvenlik görevlisi olarak Karşıyaka Mavişehir de bulunan site projesinde Jüpiter Özel Güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, bay güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 8 saat görev alınacak olup Maaş, Agi ve multinet yemek kartı imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Jüpiter özel güvenlik yetkilisi Alper Beye 0537 655 98 86 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bodrum Bayan Özel Güvenlik İlanı
Bayan özel güvenlik görevlisi olarak Bodrum da bulunan teknoloji mağazasında, International Güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Gece çalışması olmamakta olup 12/36 sisteminde çalışılacaktır. Brüt 2573,75 TL ve 440.-TL sodexo imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, 0553 964 23 64 numaralı telefondan Hakan Beye veya 0212 272 22 33 numaralı telefondan International Güvenlik genel merkezine başvuruda bulunması gerekmektedir. Bu konuda ilanımızı sayfanızda yayınlayıp, bize destek olmanızı rica ederim. İlanımız yatılı değildir.

İzmir Otel Görevlisi İlanı
İzmir Merkez de yer alan Otel projesinde özel güvenlik kadrosu dışında görev alacak, Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve iyi iletişim kurabilen, 36 yaşını aşmamış, adli sicil kaydı olmayan, boy kilo orantısına sahip, disiplinli çalışmayı seven personeller alınacaktır. Özel güvenlik eğitimi almamış veya özel güvenlik eğitimi devam eden adaylarımız başvuruda bulunabilir. İlgilenen adaylarımızın, 0533 095 6803 – & 0232 369 7644 numaralı telefonlardan İbrahim Beye başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten