Gaziemir Konak Çiğli Karşıyaka Kemalpaşa Urla özel güvenlik ilanları

Gaziemir Menderes özel güvenlik ilanı
Silahlı güvenlik personeli olarak, İzmir Menderes Efem Çukurunda bulunan Tüprag Altın Madeninde silahlı olarak görev alacak, silahlı güvenlik eğitimi almış ve yaka kartını çıkarmış, 35 yaşını aşmamış, ehliyetli, tercihen Gaziemir, Karabağlar, Üçyol, Menderes civarında ikamet eden, silahlı özel güvenlik personelleri alınacaktır. Daimi çalışacak personel alımlarına ek olarak birden çok da izin değiştirici personel alınacaktır. 3100.-TL maaş, Agi, servis ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımız, T90 Özel Güvenlik yetkililerine mesai saatleri içerisinde 0232 441 4994 & 0533 267 0542 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kahramanlar – Kemalpaşa – Pınarbaşı özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik personeli olarak Kemalpaşa ve Pınarbaşı’ndaki fabrikalar ile Kahramanlar’daki bir özel hastanede vardiyalı olarak çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış çok sayıda bay güvenlik personelleri alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, T90 Özel Güvenlik yetkilisine mesai saatleri içerisinde 0533 267 0542 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çiğli Kent Hastanesi özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik personeli olarak Çiğli Özel Kent Hastanesinde ISS Türkiye ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay güvenlik personeli alınacaktır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat çalışılacak olup 1850.-TL maaş, agi, servis ve yemek imkanı vardır.İlgilenen adaylarımızın, ISS Türkiye Güvenlik Hizmetleri Yöneticisi Hüseyin Cinkara Beye
0232 398 1100 & 05418611122 numaralı telefonlardan veya Kent Hastanesi 8229/1 Sok. No:56 Çiğli – İzmir adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir Serbest Bölge özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Gaziemir Serbest Bölgede yer alan Digel Tekstil projesinde Iss Proser Güvenlik bünyesinde çalışacak, güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 2100.-TL maaş, agi, yol ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Özgür Gül Beye 05498213336 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Urla özel güvenlik amiri ilanı
Özel güvenlik amiri olarak Urla da yer alan projelerde Euroserve Özel Güvenlik bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, özel güvenlik amiri alınacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşulları hakkında ki ayrıntılar görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilisi Erhan Okur Beye 0232 441 7013 dahili 132 numaralı telefondan veya 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir Ege bölge müdürlüğü adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Vestel Kadrolu Bay Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Vestel fabrikasında kadrolu olarak görev alacak, güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, İzmir, Manisa, Akhisar, Turgutlu, Saruhanlı ve civarında ikamet eden çok sayıda özel güvenlik alınacaktır. Maaş, fazla mesai ücreti, servis, yemek, aylık mesai ücreti ve yılda 3 maaş prim imkanı vardır. İzmir‘in her bölgesine, Manisa, Akhisar, Saruhanlı,ve Turgutlu’ya servis imkanı vardır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat görev alınmaktadır. Günlük 12 saat çalışılması durumunda çalışa her fazla saat için fazla mesai ücreti verilmektedir. İlgilenen adaylarımızın hafta içi 10:00 – 16:00 saatleri arasında Vestel Elektronik A.Ş. Manisa Fabrikasının Dijital giriş kapısına vesikalık fotoğrafları ile Sarızeybek Eğitim Merkezinden yönlendirildiğini belirterek başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıntılı adres krokisi için lütfen tıklayınız.

Çiğli özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik personeli olarak Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrika projelerinde Gözen Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat çalışacak, bay özel güvenlik personelleri alınacaktır.Maaş, yemek ve servis imkanı olmakta olup ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşme sırasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Gözen Güvenlik Ege Bölge Müdürü İlkin Beye 0539 665 3171 numaralı telefondan çalışma saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka özel güvenlik amiri ve özel güvenlik personeli ilanı 
İzmir Karşıyaka Medicalpark Hastanesinde ISS Proser Güvenlik bünyesinde çalışmak üzere Karşıyaka ve çevre bölgelerde oturan veya gelebilecek  özel güvenlik eğitimi almış ve tüm sertifika tamamlamış, bay güvenlik personelleri ve vardiya amiri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları ayrıntılı bilgi mülakat esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın proje sorumlusu Akın Beye 0530 703 53 33 numaralı telefondan ulaşması gerekmektedir.