blank

Gaziemir, Manisa, Çiğli, Bornova, Güzelbahçe, Karşıyaka Özel Güvenlik İlanları

Anasayfa » Genel » Gaziemir, Manisa, Çiğli, Bornova, Güzelbahçe, Karşıyaka Özel Güvenlik İlanları

Gaziemir Menderes Silahlı Özel Güvenlik İlanı 
Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak, İzmir Gaziemir Menderes Efem çukurunda bulunan Tüprag Altın Madeni‘nde görev alacak, silahlı özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, 35 yaşını aşmamış, sürücü ehliyetine sahip, tercihen Gaziemir, Karabağlar, Menderes ve civarında ikamet eden silahlı özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 3100.-TL maaş, Agi, yemek ve servis imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 Güvenlik proje sorumlusu Erdem Yaka Beye 0554 580 06 30 & 0232 441 4994 & 0533 267 0542 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Ziraat Katılım – Vakıfbank – Denizbank – Yapı Kredi Bankası Silahlı Özel Güvenlik ilanları
Silahlı güvenlik görevlisi olarak, Ziraat Katılım, Vakıfbank, Denizbank ve Yapı Kredi bankalarında görev alacak, silahlı güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, İzmir, Manisa, Uşak, Afyon, Aydın, Kütahya illerinde ikamet eden çok sayıda bay silahlı özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Hafta için sabah 08:30 – 18:30 saatleri arasında görev alınacak olup cumartesi ve pazar çalışılmayacaktır. 18:30 sonrasında görev alınması durumunda fazla mesai ücreti alınacaktır. Mimimum 1800.-TL maaş imkanı olmakta olup fazla mesailer ile aylık ücret 2000-2500.-TL aralığında değişim göstermektedir.  İlgilenen adaylarımızın, Sarızeybek Eğitim Merkezinden yönlendirildiğini belirterek 0542 677 1836 numaralı telefondan Ali Beye başvuruda bulunması gerekmektedir.

Vestel Kadrolu Bay Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak Vestel fabrikalarında kadrolu olarak çalışacak, silahsız veya silahlı özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, İzmir, Manisa, Akhisar, Turgutlu, Saruhanlı ve civarında ikamet eden çok sayıda bay özel güvenlik personeli alınacaktır. Maaş, fazla mesai ücreti, servis, yemek, aylık mesai ücreti ve yılda 3 maaş prim imkanı vardır. İzmir‘in her bölgesine, Manisa, Akhisar, Saruhanlı,ve Turgutlu’ya servis imkanı vardır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat görev alınmaktadır. Günlük 12 saat çalışılması durumunda çalışa her fazla saat için fazla mesai ücreti verilmektedir. İlgilenen adaylarımızın hafta içi 10:00 – 16:00 saatleri arasında Vestel Elektronik A.Ş. Manisa Fabrikasının Dijital giriş kapısına vesikalık fotoğrafları ile Sarızeybek Eğitim Merkezinden yönlendirildiğini belirterek başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıntılı adres krokisi için lütfen tıklayınız.

Çiğli Bay Özel Güvenlik İlanı
Özel Güvenlik personeli olarak Çiğli de bulunan projelerde Mersa Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 45 yaşını aşmamış, bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. 1800.-TL maaş, yol parası ve yemek imkanı vardır. Çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar görüşme esnasında ayrıntılı olarak bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Mersa Güvenlik yetkilisi Mustafa Beye 0505 969 8679 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova ve Güzelbahçe Bay Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak  Bornova ve Güzelbahçe de bulunan Bahçeşehir Kolejlerinde çalışacak, güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma (08:00/20:00), 2 gün gece çalışma (20:00/08:00) ve 2 gün izin sisteminde çalışılmaktadır. 1750.-TL maaş, Agi, fazla mesai ücreti, bayram ve resmi tatil ücreti ve projeden yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın CSG Güvenliğin yetkilisi Ali Şen Beye 0532 246 5946 & 0212 381 5133 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Bay Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka da bulunan Uğur Okullarının kendi bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu almış ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2000.-TL maaş ve yemek imkanı vardır. Çalışma koşulları hakkında ayrıntılı bilgi başvuruda bulunan adaylarımıza görüşme esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Serhat Aktaş Beye 0553 614 4862 telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Medicalpark Bay Güvenlik Amiri ve Güvenlik Görevlileri İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Medicalpark Hastanesinde ISS Proser bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik amiri ve özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar, görüşmeler esnasında başvuruda bulunan kişilere bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, ISS Proser güvenlik hizmetleri sorumlusu Akın Uçar Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten