blank

GEL DE OYNAMA

Anasayfa » Genel » GEL DE OYNAMA

Zaman geçirme, eğlenme, hırslanma, kazanma, kaybetme, üzülme, sevinme, sinirlenme, öfkeden bilgisayar ekranına vurasın gelme, sevinçten alnından öpmek istemen, gözünü ayıramaman, başından kalkmak istememen, sanal âlemde oyun oynamak dedikleri ve http://www.oyunlarr.com aradığın her tür oyunu bulacağın yerdir.
Sitemizde var olan 41 tane oyun kategorisi ile 41 kere maşallah dedirtircesine herkesin zevkine uygun bulabilmesi mümkündür. Bunlardan ikisinden kısaca bahsetmek istiyorum size. Top oyunlarının en vazgeçilmezi kafa topudur. Bu oyunda başarılı olmak için tam zamanında gelen topa yükselme, uygun sertlikte vurabilme ve gitmesi gereken yönü verebilme becerisine sahip olmanız gerekiyor. Birkaç farklı çeşidi mevcut olsa da hepsi genel olarak aynı mantık üzerine kurulu. Bir de balon oyunları var. Modern tetris diyebiliriz buna. Eskiden küçücük tetrislerin başında bile saatlerce geçirdiğimizi hatırlarsak buna ne kadar saracağımızı varın siz hesaplayın.
Saatlerce oynayabilir ve bağımlısı olabilirsiniz diye önceden uyarımızı yapalım biz. Ama unutmamak da lazımdır ki her oyun mutlaka bir şey katar bize.

E-Bülten