blank

İzmir & Antalya çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » İzmir & Antalya çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik ilanları

Antalya’da 5 Yıldızlı Tatil Köyü’nde yatılı Özel Güvenlik ilanı

Özel güvenlik görevlisi olarak G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde Antalya Kemer Çamyuva bölgesinde 5 yıldızlı tatil köyünde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, askerlik hizmetini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Lojman imkanı ve vardiyalarda yemek imkanı vardır. 8 saatlik vardiya sisteminde çalışılacak olup, maaş ve diğer imkanlara yönelik bilgiler görüşme esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğüne mesai saatleri içerisinde İsmet Kaptan Mah. Gazi Bulvarı M.Münir Birsel Plaza A Blok No :95 K:5 D:9 Çankaya Konak, İzmir adresinden şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir. Bilgi için; 0232 464 5737
 

İzmir Urla Bay ve Bayan Özel Güvenlik ilanı

Özel güvenlik olarak, İzmir Urla Barbaros Köyünde bulunan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı İzmir Şubesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 12 saat görev alınacak olup, 1 gün gündüz, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. 3.011,90.-TL maaş, agi farkı ve 74.-TL yemek kartı imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Gesa Özel Güvenlik Hiz. A.Ş. yetkilisi Zeynel Uluer Beye 0533 618 13 87 & 0312 284 4 911 numaralı telefonlardan veya zeynel.uluer@gesaguvenlik.com.tr e-posta adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.
 

İzmir Buca – Bornova – Gaziemir – Aliağa – Urla – Torbalı Özel Güvenlik ilanı

Özel güvenlik görevlisi olarak Buca, Bornova, Gaziemir, Aliağa, Urla, Torbalı bölgelerinde yer alan bir çok farklı projede Guts Güvenlik bünyesinde çalışacak çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşulları, görev alınacak projeye göre değişiklik göstermekte olup detaylı bilgi görüşmeler sırasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, GUTS Özel Güvenliğin yetkililerine Cv@gut.com.tr posta adresine özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir. İrtibat; 0232 999 51 95 Adres; Ankara caddesi, Kazım Dirik mahallesi, No:88 Bornova, İzmir
 

İzmir Bornova Özel Güvenlik ilanı

Özel güvenlik olarak İzmir Bornova’da yer alan site projesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını yeni çıkarmış bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşulları hakkında detaylı bilgi ilgilenen kişilere görüşmeler sırasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Akot Özel Güvenlik yetkililerine 0539 776 07 77 ve 0232 999 51 58 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.
 

İzmir Seferihisar yatılı Otel Özel Güvenlik ilanı

Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Seferihisar Sığacık’ta yer alan Otel’de çalışacak, özel güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamalamış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar görüşmeler sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Bengi Güvenlik yetkilisi Ayşe Oray Hanıma mesai saatleri içerisinde 0555 802 1762 numaralı telefondan veya bengiguvenlik.ayseoray@gmail.com e-posta adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten