blank

İzmir Bodrum Çeşme 15 farklı özel güvenlik iş ilanı

Anasayfa » Genel » İzmir Bodrum Çeşme 15 farklı özel güvenlik iş ilanı

1- Bodrum yatılı bay ve bayan özel güvenlik ilanı
Bodrum Yalıkavak da yer alan elit bir projede yatılı olarak Securitas Güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve silahlı veya silahsız güvenlik kimlik kartını çıkarmış, bayan adaylar için 170 cm boy ve üzeri, erkek adaylar için 180 cm boy ve üzeri, diksiyonu düzgün ve iletişi becerilerine sahip, tercihen en az 6 ay güvenlik deneyimi olan çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 12 saat 4 gün çalışma 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. 2500.-TL net maaş, 3 öğün yemek ve kalacak yer imkanı vardır. Sezon sonuna kadar çalışması durumunda ek olarak 1.200.-TL prim ödemesi yapılacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Özel Güvenlik Şube şefi Esra Çiftçi Hanımla 0530 505 5482 numaralı telefondan veya Mehmet Demir Beyle 0553 559 5052 numaralı telefondan iletişime geçmesi gerekmektedir.

2- Çeşme yatılı bay ve bayan özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak İzmir Çeşme 7800 Residences & Hotel de Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, özel güvenlik işini meslek edinmiş, diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri olan, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, kişisel görüntüsüne özen gösteren, en az lise mezunu, 38 yaşını aşmamış, bayanlarda 165 cm boy ve üzeri, erkeklerde 172 cm boy ve üzeri çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat görev alınacaktır. 1750.-TL maaş, 200.-TL sodexo, lojman, servis ve 3 öğün yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın 7800 Hotel Güvenlik Müdürü Aydın Uğuz Beye 0530 461 7819 & 0232 712 0087 numaralı telefonlardan veya aydin.uguz@7800cesme.com e-posta adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

3- Menemen Seyrek özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Menemen Seyrek de bulunan İzbaş İzmir Serbest Bölgesinde Securitas Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 8/16 çalışma sisteminde günlük 8 saat görev alacak, 35 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, sürücü ehliyeti ve güvenlik deneyimi olan, erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. 1990.-TL maaş, Agi ve gündüz yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Özel Güvenlik yetkilisi Salih Bozkurt Beye 0530 694 97 85 numaralı telefondan veya Burcu Hanıma Şair Eşref Bulvarı Beşe İş Merkezi No:34 Kat:4 Çankaya, İzmir adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

4- Urla özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak İzmir Urla da yeni başlayan bir proje Securitas Özel Güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları hakkındaki bilgiler başvuruda bulunan adaylarımıza görüşme esnasında bildirilecektir.
İlgilenen adaylarımızın proje şefi Sinan Beye 0555 997 21 16 & 0232 425 15 88 numaralı telefonlardan çalışma saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

5- Türk Telekom özel güvenlik ilanı;
Özel güvenlik olarak Koza Güvenlik A.Ş. bünyesinde İzmir Türk Telekom projelerinde 4 ay süreyle geçici olarak görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış, silahlı veya silahsız sertifika işlemlerini tamamlamış, adli sicil kaydı olmayan, askerlik terhis belgesi almış, 10 özel güvenlik personeli alınacaktır. 3 vardiya sisteminde günlük çalışılacaktır. 1800.-TL maaş ve günlük 15.-TL yemek ücreti imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Türk Telekom proje sorumlusu İsmet Beye 555 10330536 449 4767 numaralı telefonlardan veya Cumhuriyet Bulvarı No: 117 Pasaport, Alsancak, İzmir adresine şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

6- Silahlı özel güvenlik ilanı – Aliağa
Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak HABAŞ Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi A.Ş. bünyesinde kadrolu olarak çalışacak, silahlı güvenlik eğitimi almış ve sertifika işlemlerini tamamlamış erkek silahlı özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları hakkındaki bilgiler başvuruda bulunan kişilere görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, HABAŞ özel güvenlik yetkilisi Metin Beye çalışma saatleri içerisinde 0505 506 49 85 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

7- Bornova Pınarbaşı ve Çiğli erkek özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Gözen Güvenlik bünyesinde Çiğli ve Bornova Pınarbaşı’nda yer alan fabrika projelerinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, 3 vardiya siteminde günlük 8 saat çalışacak, 35 yaşını geçmemiş erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Servis ve yemek imkanı bulunmakta olup, maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşme esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Gözen Güvenlik Ege Bölge Müdürü İlkin Beye çalışma saatleri içerisinde 0539 665 3171 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

8- Karşıyaka Mavişehir özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka Mavişehir de bulunan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası inşaatında 3 As Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1900.-TL maaş imkanı olmakta olup çalışma koşulları ve diğer imkanlar başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın 3 As Güvenlik yetkilisi Hüseyin Beye çalışma saatleri içerisinde 0507 743 61 22 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

9- Uzundere Folkart özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak, Folkart Uzundere projesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve sertifika işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik personeli alınacaktır. 2 gün gündüz, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışılmaktadır. 1600.-TL maaş, Agi, yemek ve fazla mesai ücreti imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Osman Bey veya Sadık Beye 0232 441 4994 & 0533 267 0542 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

10- Karşıyaka – Çiğli – Kemalpaşa özel güvenlik ilanları
Karşıyaka Mavişehir de başlayacak yeni site projesinde, İzmir Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde ve İzmir Kemalpaşa da bulunan fabrika projesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, adli sicil kaydı bulunmayan, çok sayıda bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. Karşıyaka projesi için 2190.-TL maaş, Agi, yol ve ticket imkanı bulunmakta olup diğer projelere yönelik imkanlar başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik insan kaynakları yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan ulaşması veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmektedir. Mülakatlar Hedef Güvenlik A.Ş. nin 1595 Sokak No:225 / 203 Kazım Sop İş Merkezi, Serinkuyu, Karşıyaka – İzmir adresinde yapılacaktır.

11- Alaçatı Çeşme yatılı özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Çeşme Alaçatı da Otel projesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere telefonla görüşme esnasında bildirilecektir. 1800.-TL net maaş, 3 öğün yemek ve lojman imkanı vardır. Lojman da wifi, sıcak su ve 7/24 çamaşır makinesi imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın proje şefi Mustafa Beye 0507 310 20 83 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

12- Bornova Pınarbaşı ve Halkapınar özel güvenlik ilanı
Bornova Pınarbaşı ve Halkapınar da ki projelerde Dinç Group bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifikası işlemlerini tamamlamış, Bayraklı, Bornova, Hatay, Şirinyer ve Konak da ikamet eden, askerlik hizmetini tamamlamış, bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. 2 gün gündüz, 2 gün  gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlara yönelik ayrıntılar telefonla görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın Dinç Group özel güvenlik koordinatörü Rahmi Beye çalışma saatleri içerisinde 0533 693 41 15 numaralı telefondan veya Dinç Group Mithatpaşa Cad. No:182/B Nebioğlu Apt. Karataş, Konak, İzmir adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

13- Kuşadası yatılı özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Aydın Kuşadası’nda bulunan Otel de çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifikası işlemlerini tamamlamış, erkek güvenlik görevlileri alınacaktır. ihtiyacımız vardır. Günde 8 saat çalışılıp, haftada bir gün izin kullanılacaktır.  1700.-TL maaş, lojman ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, HD Güvenlik insan kaynakları müdürü Bekir Ünlü Beye 0533 322 9328 & 0242 322 00 36 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

14- Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka da Iss Proser bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, Karşıyaka çevresinde oturan veya Karşıyaka’ya gelebilecek, Avm veya Hastane tecrübesi olan bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşulları başvuruda bulunan adaylarımıza görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın İzmir ISS Proser güvenlik Proje sorumlusu Akın Beye 0530 703 53 33 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

15- Bornova Doğanlar özel güvenlik ilanı
Bornova Doğanlar da 4. Sanayi sitesinde yer alan Kastaş Kağıt fabrikasında çalışacak, güvenlik kursu ve özel güvenlik eğitimi işlemlerini tamamlamış özel güvenlik personeli alınacaktır. 1603.-TL maaş, 250.-TL ticket, 70.-TL yol ve öğlen yemek imkanı vardır. 3 vardiyalı sistemde günlük 8 saat görev alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın 05305019219 numaralı telefondan Suat Bayram Beye başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten