blank

İzmir Bodrum Manisa Çok Sayıda özel güvenlik ilanı

Anasayfa » Genel » İzmir Bodrum Manisa Çok Sayıda özel güvenlik ilanı

Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı – Tepe Özel Güvenlik
Özel güvenlik personeli olarak İzmir genelinde Konak, Karabağlar, Gaziemir, Buca, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa civarında ve Manisa Merkez de yer alan pek çok farklı projede görev alacak, güvenlik kursu, özel güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış bay, 30 yaşını aşmamış bayan, çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Projelerin imkanları bölgelere göre farklılık göstermekte olup, maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar mülakatlar esnasında adaylarımıza aktarılacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Tepe Güvenliğin 0232 441 5434 numaralı telefondan 1515 ya da 1520 dahili numaralarından Sıla Hanım veye Erhan Beye başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Özel Güvenlik Müdürü İlanı – G4S Özel Güvenlik
Özel güvenlik müdürü olarak Bornova Pınarbaşı’nda bulunun tesiste görev alacak, silahlı veya silahsız özel güvenlik eğitimi almış, silahlı kuvvetler veya emniyet müdürlüğünden emekli olmuş veya kendi isteğiyle ayrılmış olan, 57 yaşını aşmamış, özel güvenlik müdür alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, G4S Saha Müdürü Önder Saki Beye mesai saatleri içerisinde 0530 641 7624 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Bay Bayan Özel Güvenlik İlanı – Securitas Özel Güvenlik
Özel güvenlik olarak Bornova da bulunan projede Securitas Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat görev alacak, bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1850.-TL maaş ve 250.-TL sodexo imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Özel Güvenlik yetkilisi Emrah Beye 0534 890 4903 numaralı telefondan veya Şair Eşref Bulvarı Beşe İş Merkezi No:34 Kat:4 Çankaya, İzmir adresinden Burcu Hanıma başvuruda bulunması gerekmektedir.

Torbalı Özel Güvenlik İlanı – TAV Özel Güvenlik
Özel güvenlik görevlisi olarak İTOB OSB de yer alan projede Tav Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde  çalışacak, özel güvenlik kursu, eğitim ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, en az lise mezunu, 172 cm boy ve üzeri, 32 yaşını aşamamış, askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir’de Torbalı, Menderes, Karabağlar, Gaziemir, Buca ilçelerinde ikamet eden çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Tav özel güvenlik insan kaynakları uzmanı Abidin Yıldız Beye, abidin.yildiz@tav.aero e-posta adresine öz geçmişleri göndermesi veya özel güvenlik kimlik kartı sertifikası, diploma fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğrafla Adnan Menderes Hava Limanı İç Hatlar Terminalinden  başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için Tav Özel Güvenlik İnsan Kaynakları ve Personel Uzmanı Abidin Yıldız Beye 0232 274 59 59 / Dahili 2715 veya  0506 240 3688 numaralı telefonlardan başvuruda bulunabilirsiniz.

Hava Alanı Bay Bayan Özel Güvenlik İlanı – TAV Özel Güvenlik
Özel güvenlik olarak TAV özel güvenlik bünyesinde İzmir Adnan Menderes Hava Limanında vardiyalı çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, son 1 aydır çalışmayan, en az lise mezunu, erkek adaylarda maksimum 32 yaş, minimum 170 cm boya sahip ve askerlik hizmetini tamamlamış, bayan adaylarda maksimum 25 yaş, minimum 165 cm boya sahip, Karabağlar, Gaziemir,  Sarnıç, Menderes, Ayrancılar, Torbalı ve çevresinde ikamet eden çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Tav özel güvenlik insan kaynakları uzmanı Abidin Yıldız Beye, özel güvenlik kimlik kartı veya yenileme eğitimi sertifikası, diploma fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile Adnan Menderes Hava Limanı İç Hatlar Terminalinden başvuruda bulunması veya abidin.yildiz@tav.aero e-posta adresine öz geçmişleri göndermesi gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için mesai saatleri içerisinde 0232 274 59 59 / Dahili 2715 veya  0506 240 3688 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

Özel Güvenlik Vardiya Amiri İlanı – ISS Proser Güvenlik
Vardiya amiri olarak, Karşıyaka da ki projelerde Iss Proser Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, Avm veya hastane tecrübesi olan alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında bildirilecektir.İlgilenen adaylarımızın, ISS Proser özel güvenlik proje sorumlusu Akın Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı – ISS Proser Güvenlik
Karşıyaka ve çevre bölgelerde özel güvenlik olarak Iss Proser bünyesinde görev alacak, Karşıyaka da ikamet eden veya Karşıyaka’ya gelebilecek, güvenlik kursu ve özel güvenlik eğitimi kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, Bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları projelere göre değişim göstermekte olup, ayrıntılı bilgi başvuru esnasında adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın İzmir Iss Proser güvenlik proje sorumlusu Akın Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Bornova da Hane Özel Güvenlik bünyesinde çalışacak, en az silahsız özel güvenlik eğitimi almış, (silahlı özel güvenlik eğitimi almış olanlarda görev alabilir) çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş  ve diğer tüm imkanlar başvuruda bulunan kişilere görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hane özel güvenlik yetkilisi Murat Beye 0553 002 9600 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı – Jüpiter Özel Güvenlik
Özel güvenlik olarak Bornova Otogar civarında çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. Günlük 12 saat 2 vardiya sisteminde 08:00-20:00 / 20:00-08:00 saatleri arasında görev alınacaktır. Multinet kart ve yemek dahil 1950.-TL maaş imkanı bulunmaktadır. İlgilenen adaylarımızın, Jüpiter özel güvenlik Operasyon Direktörü Oktay Beye 0507 076 1223 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bodrum Özel Güvenlik Vardiya Amiri İlanı – La Blanche Island Otel
Vardiya amiri olarak Bodrum La Blanche Island otelinde kadrolu olarak çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, MS Office programlarını kullanabilen, diksiyonu düzgün, aktif ve iletişim kabiliyeti olan, 35 yaşını aşmamış özel güvenlik vardiya amiri alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, sebahattin@lablancheisland.com e-posta adresine öz geçmişlerini göndermeleri gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için 0538 221 9950 & 0252 322 00 00 dahili: 9950 numaralı telefonlardan Sabahattin Beye ulaşabilirsiniz.

Bodrum Özel Güvenlik Personeli İlanı – La Blanche Island Otel
Özel güvenlik görevlisi olarak La Blanche Island Bodrum otelinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, vardiyalı çalışabilecek bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1800 TL maaş, lojman, 3 öğün yemek ve servis imkanları sunulmaktadır. İlgilenen adaylarımızın sebahattin@lablancheisland.com e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için 0538 221 9950 & 0252 322 00 00 dahili: 9950 numaralı telefonlardan Sabahattin Beye ulaşabilirsiniz.

E-Bülten