İzmir – Bodrum – Manisa Özel Güvenlik İlanları

Gaziemir Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik ve Danışma personeli olarak İzmir Gaziemir de bulunan Intercity firması bünyesinde kadrolu olarak çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve kurs işlemlerini tamamlayıp ÖGG kimlik kartını çıkarmış, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Menderes, Torbalı, Sarnıç bölgeleri ve civarında ikamet eden, ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, askerlik hizmetini tamamlamış, 37 yaşını aşmamış özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar kişilere görüşme sırasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 0232 281 55 35 telefondan iletişime geçmeleri veya HuseyinYildirim@intercityfilo.com e-posta adresine öz geçmişlerini göndermeleri gerekmektedir. Açık adres; 1203 sokak No:12 d/e blok Sarnıç, Gaziemir, İzmir

Bodrum Yalıkavak Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik görevlisi olarak, Bodrum Yalıkavak da yer alan projede Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak özel güvenlik eğitimi almış ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, diksiyonu düzgün, 180 cm boy ve üzeri özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 8/16 çalışma karşılığında 3100-3200.-TL maaş, kalacak yer imkanı, projede 2 öğün yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Bodrum Şube Müdürlüğü yetkilileri Kadir Genç Beye 0549 832 8482 veya Sami Uludağ Beye 0549 294 6238 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Manisa Saruhanlı Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik görevlisi olarak, Manisa, Saruhanlı bölgelerinde yer alan projelerde tam zamanlı görev alacak özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlar görev alınacak projeye göre değişiklik göstermekte olup ilgilenen adaylarımıza detaylar başvuru sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Güvenlik yetkilisi Özge Mumcu Hanıma 0232 441 3710 dahili: 132 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.