blank

İzmir Merkez – Urla – Gaziemir – Menemen – Aliağa – Foça – Bergama özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » İzmir Merkez – Urla – Gaziemir – Menemen – Aliağa – Foça – Bergama özel güvenlik ilanları

İzmir geneli AVM projeleri Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak, İzmir içi AVM projelerinde görevlendirmek üzere, Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, en az lise mezunu, diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları projelere göre değişiklik göstermekte olup, başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler sırasında detaylı olarak belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Securitas İnsan Kaynakları Uzmanı Burcu İzer Hanıma Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi K:4 Çankaya, İzmir adresinden şahsen veya0232 425 15 88 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Menemen, Foça ve Aliağa Özel Güvenlik ilanları
Özel güvenlik görevlisi olarak, Menemen, Foça ve Aliağa’da yer alan projelerde görev alacak, silahlı özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyeti olan, silahlı özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları projelere göre değişiklik göstermekte olup, başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler sırasında detaylı olarak belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın 0232 441 4994 & 0533 267 0542 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir Silahlı Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik personeli olarak, Gaziemir Sarnıç’da yer alan projede görev alacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, çok sayıda Bay ve Bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımız, T90 Özel Güvenlik yetkililerine 0232 441 4994 & 0533 267 0542 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bergama Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik personeli olarak, İzmir Bergama’da yer alan projede çalışacak, güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 45 yaşını aşmamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere görüşme sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın yetkililere 0232 441 4994 & 0533 267 0542 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Urla Özel Güvenlik ilanı 1
Özel güvenlik görevlisi olarak, İzmir Urla bölgesindeki projelerde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve yaka kartını çıkarmış, 45 yaşını aşmamış, ulaşım yönünden tercihen motorsikleti veya aracı olan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler sırasında detaylı olarak belirtilecektir. İlgilenen adaylarımız, T90 Özel Güvenlik yetkililerine mesai saatleri içerisinde 0232 441 4994 & 0533 267 0542 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Urla Özel Güvenlik ilanı 2
Özel güvenlik görevlisi olarak, İzmir Urla’da yer alan site projelerinde görevlendirmek üzere, Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, Urla’da ikamet eden ya da ulaşım sorunu olmayan, diksiyonu düzgün, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler sırasında detaylı olarak belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Securitas İnsan Kaynakları Uzmanı Gizem Siyah Hanıma 0232 425 15 88 numaralı telefondan veya Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi K:4 Çankaya, İzmir adresinden şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten