İzmir geneli çok sayıda özel güvenlik ilanı

Karşıyaka özel güvenlik ilanı;
Özel güvenlik görevlisi olarak Karşıyaka Devlet Hastanesinin yakınında yer alan projede Gözen Güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış ve kimlik kartını çıkarmış erkek güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 vardiya sisteminde görev alınacaktır. 1411.-TL maaş + Agi + 150.- yol ücreti ve 260.-TL yemek ücreti imkanı mevcut olup fazla mesai yapılması durumunda ayrıca fazla mesai ücreti verilecektir.İlgilenen adaylarımızın, Gözen Güvenlik Ege Bölge Müdürü Şerafettin Beye mesai saatleri içerisinde 0553 395 0505 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Göztepe – Üçkuyular özel güvenlik ilanı;
Özel güvenlik görevlisi olarak Üçkuyular Levent Marina da Gts özel güvenlik şirketi bünyesinde, 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışacak, özel güvenlik sertifikası işlemlerini tamamlamış ve yaka kartını çıkarmış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1610.-TL maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Gts özel güvenlik yetkilisi Barbaros Beye 0533 687 5642 numaralı telefondan müracaatta bulunması gerekmektedir.

Güzelbahçe – Urla özel güvenlik ilanı;
Özel güvenlik görevlisi olarak Zeytinalanı Urla da yer alan Site de Dinç Group bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve yaka kartını çıkarmış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1900.-TL maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Dinç Güvenlik Müdürü Ümit Taban Beye 0232 441 0665 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Torbalı özel güvenlik ilanı;
Güvenlik görevlisi olarak Torbalı Subaşı mevkinde Özak Özel Güvenlik şirketi bünyesinde çalışacak, silahlı veya silahsız güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları ve imkanlarına yönelik ayrıntılar kişilere telefonla başvuruları esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Özak özel güvenlik yetkilisi Gürbüz Özkan Beye 0532 677 2395 numaralı telefonundan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir özel güvenlik ilanı;
Özel güvenlik olarak Gaziemir Ege serbest bölgede Pasifik Özel Güvenlik şirketi bünyesinde 8 saatlik 3 vardiya sisteminde çalışacak, özel güvenlik temel veya yenileme eğitimi işlemlerini tamamlamış özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Yemek ve servis imkanı olup maaş ve çalışma koşulları telefonla başvuru esnasında adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın,  Pasifik özel güvenlik yetkilisi Ozan Beye 0535 209 7662 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Seferihisar özel güvenlik ilanı;
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Seferihisar 5 Yıldızlı Euphoria Aegean Resort & Spa Otelde kadrolu çalışacak, özel güvenlik temel eğitimi veya yenileme eğitimi işlemlerini tamamlamış ve kimlik kartını çıkarmış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Yol, yemek ve lojman imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın mesai saatleri içerisinde Euphoria Aegean Resort & Spa özel güvenlik müdürü Beyazıt Beye 0531 103 8329 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Balçova özel güvenlik ilanı;
Güvenlik görevlisi olarak Balçova Kipa Avm içinde bulunan Boyner mağazasında çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 10:00-18:00 arası ve 14:00-22:00 saatleri arasında iki vardiya sisteminde günlük  8 saat çalışılacak olup haftada 1 gün izin verilecektir.  Maaş ve diğer imkanlar hakkında bilgiler kişilere başvuruları sırasında telefonda belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, TM Güvenlik yetkilisi Mehmet Beye 0530 155 5917 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.