İzmir Geneli çok sayıda özel güvenlik ilanı

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı 1
Özel güvenlik olarak Karşıyaka Mavişehir’de bulunan Eraslan Eğitim Kurumlarında kadrolu görev alacak, özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, silahlı veya silahsız güvenlik kimlik kartını çıkarmış, 45 yaşını aşmamış, Karşıyaka ve Çiğli civarında ikamet eden erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Eraslan Eğitim Kurumları yetkilisi Mustafa Özdemir Beye 0533 056 6792 numaralı telefondan veya Mustafa.Ozdemir@eraslan.k12.tr  e-posta adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı 2
Özel güvenlik olarak Karşıyaka da Soyak Mavişehir A bölgesinde kadrolu özel güvenlik olarak çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. Günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacaktır. 2020.-TL maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, 0232 324 6764 & 0232 324 6093 & 0507 723 1164 numaralı telefonlardan Veli Beye  başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı 3
Özel güvenlik görevlisi olarak Karşıyaka Mavişehir de SGA Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 1650.-TL maaş, Agi ve 250.-TL ticket imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, SGA Güvenlik yetkilisi Fahrettin Beye mesai saatleri içerisinde 0505 519 0848 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Menemen Ulukent Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Menemen Ulukent de yer alan projede çalışacak, özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış ve yaka kartını çıkarmış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 12 saatlik çalışılacak olup, 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1700.-TL maaş ve Agi imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik bölge müdürü Rahmi Beye 0533 267 0542 numaralı telefondan veya Fevzi Paşa Bulvarı, 1364 sokak, No:2 D:105 Çankaya, İzmir adresine şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Silahlı Özel Güvenlik İlanı
Silahlı özel güvenlik olarak, İzotaş İzmir Otobüs ve Terminal İşletmeleri A.Ş. bünyesinde kadrolu olarak çalışacak, silahlı özel güvenlik eğitimi almış, silahlı özel güvenlik sertifikası ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda erkek silahlı güvenlik görevlisi alınacaktır. 1670.-TL maaş, servis ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, İzotaş Güvenlik Müdürü Hasan Arıcı Beye 0505 804 0202 numaralı telefondan başvuruda bulunması veya İzotaş – İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali, Karacaoğlan Mahallesi, Kemalpaşa Cd. 285/2, 35070 Bornova/İzmir, Türkiye adresine şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir İzmir Adnan Menderes Hava Alanı Özel Güvenlik İlanı 
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Gaziemir de bulunan Adnan Menderes Hava Limanında TAV Özel Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, Sarnıç, Gaziemir, Ayrancılar, Menderes, Torbalı ve çevresinde ikamet eden, 32 yaşını aşmamış, 170 cm boy ve üzeri, en az lise mezunu, askerlik hizmetini tamamlamış, son 1 aydır çalışmıyor olan çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Adnan Menderes Hava Limanı İç Hatlar Terminalinde bulunan Tav özel güvenlik insan kaynakları uzmanı Abidin Yıldız Beye, özel güvenlik kimlik kartı, 1 adet vesikalık fotoğraf ve diploma fotokopisi ile  başvuruda bulunması veya abidin.yildiz@tav.aero e-posta adresine CV lerini göndermesi veya mesai saatleri içerisinde 0506 240 3688 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Ege Üniversitesi Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Bornova da Ege Üniversitesi Kampüsü içerisinde yer alan özel bir yurtta çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, askerlik hizmetini tamamlamış, diksiyonu düzgün, 175 cm boy ve üzeri, daha önce özel güvenlik olarak çalışmamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 8 saat çalışılacaktır. Bekar adayların Agi dahil 1750.-TL maaş ve 3 vardiyada yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Hedef Güvenlik proje sorumlusu Cem Beye mesai saatleri içerisinde 0531 519 6993 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Bornova caddesi üzerinde bulunan büyük bir projede Hedef Güvenlik bünyesinde çalışacak, güvenlik eğitimi almış v yaka kartını çıkarmış, Bornova civarında ikamet eden, bilgisayar bilgisi olan, askerlik hizmetini tamamlamış, 175 cm boy ve üzeri, 35 yaşını aşmamış, diksiyonu düzgün erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacak olup haftada 1 gün izin kullanılacaktır. Maaş ve diğer ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere mülakat esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 08:00 – 17:00 saatleri arasında proje sorumlusu Ümit Beye 0532 555 0883 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir geneli Bay ve Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir genelinde bir çok farklı projede Bengi Güvenlik bünyesinde çalışacak özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş ve çalışma koşulları hakkında ki ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere uygun projelere göre görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, İzmir Kültürpark Fuar Alanında yer alan Güvenlik Bürosuna şahsen başvuruda bulunması veya Bengi Güvenlik yetkilisi Mehmet Beye 0536 633 1053 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Balçova Bayan Özel Güvenlik İlanı
Bayan özel güvenlik olarak İzmir Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdunda görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve sertifika işlemlerini tamamlamış, Balçova, Üçkuyular ve Narlıdere civarında ikamet eden, bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 3 vardiyalı sistemde 07:00-15:00 / 15:00-23:00 / 23:00-07:00 saatleri arasında çalışılacaktır. Maaş ve diğer ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere mülakatlar esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, proje yetkilisi Hülya Hanıma 0531 671 4700 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.