İzmir geneli çok sayıda özel güvenlik ilanı

İzmir Geneli Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir genelinde Bornova, Karşıyaka, Balçova, Narlıdere, Karabağlar, Gaziemir, Konak, Bayraklı, Çiğli, Menemen, Aliağa ve Üçkuyular civarında ki bir çok farklı projede G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, İzmir’in tüm bölgelerinde ikamet eden özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Projelerin imkanları bölgelere göre farklılık göstermekte olup, maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar mülakatlar esnasında ilgili projeler belirtilerek adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 12 Ekim 2017 Perşembe günü 14:00 – 17:00 saatleri arasında Sarızeybek Eğitim Merkezinin Gazi Bulvarı No:66 Gazi iş hanı K:3 Çankaya, İzmir adresinde yapılacak olan mülakatlara katılması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü insan kaynakları işe alım sorumlusu Sevinç Hanıma  mesai saatleri içerisinde 0531 250 2767 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka da ISS Proser özel güvenlik şirketi bünyesinde çalışacak, Karşıyaka ve çevre bölgelerde oturan veya Karşıyaka’ya gelebilecek, özel güvenlik kursu ve kimlik kartını işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlilsi alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları her projeye göre değişiklik göstermekte olup, ayrıntılı bilgi görüşmeler esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın İzmir ISS Proser Güvenlik Proje sorumlusu Akın Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Alsancak Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak  İzmir Alsancak da bulunan rezidans projesinde Hedef Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere,  özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, tercihen otel, avm, rezidans projelerinde güvenlik görevlisi olarak çalışmış, bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer tüm ayrıntılar telefonla görüşme esnasında başvuruda bulunan kişilere belirtilecektir.  Mülakat ve görüşmeler Hedef Güvenlik A.Ş. nin Soğukkuyu Karşıyaka da bulunan şirket merkezinde yapılacaktır.  İlgilenen adaylarımızın Hedef Güvenlik yetkilisi Levent Aksüt Beye mesai saatleri içerisinde 0533 701 9780 numaralı telefondan ulaşarak veya whatsapp kanalı ile başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı 1
Özel güvenlik görevlisi olarak Bornova Otogar civarına yakın bir bölgede çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve yaka kartını çıkarmış, bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 08:00-20:00 / 20:00-08:00 saatleri arasında günlük 12 saat görev alınacak olup, 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. Multinet kart dahil 1750.-TL maaş ve Agi  imkanı bulunmaktadır. Ocak 2018 tarihi itibariyle yasal artış oranına göre maaş tutarı değişecektir. İlgilenen adaylarımızın, Jüpiter Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti. yetkilisi Gaye Dörder Hanımla mesai saatleri içerisinde 0553 889 9303 – 0232 570 0173 numaralı telefonlardan irtibata geçmesi gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı 2
Özel güvenlik görevlisi olarak Bornova caddesi üzerinde bulunan büyük bir projede Hedef Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, kurumsal projede görev alacak, bilgisayar bilgisi olan, askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, 175 cm boy ve üzeri, diksiyonu düzgün erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacak olup haftada 1 gün izin kullanılacaktır. Maaş ve diğer ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere mülakat esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 08:00 – 17:00 saatleri arasında proje sorumlusu Ümit Beye 0532 555 0883 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kemalpaşa Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Kemalpaşa da bulunan projelerde çalışacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, askerlik hizmetini tamamlamış, çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 18:00 – 08:00 saatleri arasında görev alınacaktır. 1800-1900.-TL civarında maaş, 85.-TL multinet ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 Özel Güvenlik  Bölge Müdürü Rahmi Beye 09:00-18:00 saatleri arasında 0533 267 0542 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.