İzmir geneli Doğankoç özel güvenlik ilanları

Özel güvenlik olarak İzmir ‘in Alsancak, Bornova, Gaziemir ve Kemalpaşa ilçelerinde yer alan bir çok farklı projede Doğankoç Özel Güvenlik Hizmetleri bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda özel güvenlik personeli alınacaktır. İzmir de yer alan tüm projelere yönelik bilgiler ayrı ayrı alt kısımda sunulmakta olup ilgilenen adaylarımızın, Doğankoç Özel Güvenlik Hizmetleri şirketi İnsan Kaynakları uzmanı Hatice Güneş Hanıma 444 44 95 numaralı telefondan veya Dokuz Eylül Mh. Akçay Cd. No:202, 35410 Gaziemir/İzmir adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Alsancak özel güvenlik ilanı;
Alsancak bölgesinde çalışılacak olup 8 saat 3 vardiya sisteminde görev alınacaktır. 1400.-TL net maaş ve mesai ücreti imkanı mevcuttur.

Bornova özel güvenlik ilanı;
Bornova bölgesinde çalışılacak olup 8 veya 12 saatlik vardiya sisteminde görev alınacaktır. 1450.-TL maaş ve mesai ücreti imkanı mevcuttur.

Gaziemir özel güvenlik ilanı;
Gaziemir serbest bölgede çalışacak olup 8 saat 3 vardiya sisteminde görev alınacaktır. 1400.-TL maaş, yemek ve yol imkanı mevcuttur.

Kemalpaşa özel güvenlik ilanı;
Kemalpaşa bölgesinde çalışılacak olup 08:00 /20:00 vardiya sisteminde görev alınacaktır. Söz konusu ilan sadece erkek özel güvenlik görevlilerine yöneliktir. 1500.-TL maaş ve mesai ücreti imkanı mevcuttur.