İzmir geneli özel güvenlik ilanları

Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir ‘in alt kısımda belirtilen ilçelerinde yer alan bir çok farklı projede T90 Özel güvenlik bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Tüm projelere yönelik bilgiler ayrı ayrı alt kısımda sunulmakta olup ilgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Rahmi Beye mesai saatleri içerisinde 0533 267 0542 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Menderes Silahlı özel güvenlik ilanı;
Silahlı güvenlik eğitimi almış, ve silahlı güvenlik kartını çıkarmış, ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, 32 yaşını geçmemiş, 175 ve üzeri boya sahip, askerlik hizmetini tamamlamış, Gaziemir, Karabağlar, Hatay, Üçyol ve Yeşilyurt civarında ikamet eden bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. 4 gün görev, 3 gün gün izin şeklinde 12 saatlik düzende görev yapılacaktır. 1750.-TL maaş, Agi, yol ve yemek imkanı mevcuttur.

Karşıyaka – Çiğli özel güvenlik ilanı;
Karşıyaka ve Çiğli civarında ikamet eden, askerlik hizmetini tamamlamış, ÖGG personelleri alınacaktır. Hastane veya site tecrübesi olması tercih sebebidir. 1500.-TL maaş ve para çeki imkanı mevcuttur.

Urla özel güvenlik ilanı;
Urla ve civarında ikamet eden, askerl hizmetini tamamlamış, kendine ait motor veya aracı ile işe gidip gelebilecek özel güvenlik personeli alınacaktır. 3 gün çalışma, 1 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1650.-TL maaş imkanı vardır.

Kemalpaşa özel güvenlik ilanı;
Kemalpaşa, Bornova, Bayraklı, ve Çamdibi civarında ikamet eden erkek özel güvenlik görelileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır.