blank

Karşıyaka Bornova Gaziemir Urla Çeşme özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » Karşıyaka Bornova Gaziemir Urla Çeşme özel güvenlik ilanları

Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir ‘in Karşıyaka, Bornova, Gaziemir, Urla, Çeşme ve Kemalpaşa ilçelerinde yer alan bir çok farklı projede T90 Özel Güvenlik Hizmetleri bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İzmir de yer alan tüm projelere yönelik bilgiler ayrı ayrı alt kısımda sunulmakta olup ilgilenen adaylarımızın, T90 Özel Güvenlik Hizmetleri şirketi yetkilisi Rahmi Erkoç Beye  0533 267 0542 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıya özel güvenlik ilanı;
Karşıyaka civarında yer alan projelerde çalışılacaktır. Özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamışve özel güvenlik kimlik kartını çıkarmış, 35 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. Günlük 8 saat çalışılacak olup 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1400-1500.-TL arasında maaş ve para çeki imkanı vardır.

Bornova özel güvenlik ilanı;
Bornova civarında yer alan projelerde çalışılacaktır. Özel güvenlik kursunu tamamlamış ve özel güvenlik kimlik kartını çıkarmış, 36 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. Günlük 8 saat çalışılacak olup 2 gün gece çalışma, 2 gün gündüz çalışma, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1400-1500.-TL arasında maaş ve para çeki imkanı vardır.

Gaziemir özel güvenlik ilanı;
İzmir Gaziemir Adnan Menderes Havalimanında çalışılacaktır. Özel güvenlik eğitimi işlemlerini tamamlamış ve özel güvenlik kimlik kartını çıkarmış, 36 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. Günlük 8 saat çalışılacak olup 2 gün gece çalışma, 2 gün gündüz çalışma, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1400-1500.-TL arasında maaş ve para çeki imkanı vardır.

Urla özel güvenlik ilanı;
A) Urla da yer alan projede Refakat ve Danışma personeli olarak görev alınacaktır. Özel güvenlik eğitimine devam eden veya özel güvenlik eğitimini tamamlamış ve sınavı bekleyen askerlik hizmetini tamamlamış adaylarımız başvururda bulunabilir. 3 gün çalışma, 1 gün izin sistemninde çalışılacak olup. 1500.-TL maaş ve yemel çeki imkanı mevcuttur.

B) Urla da yer alan yeni başlayacak olan projede görevlendirilmek üzere; özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış özel güvenlik personelleri alınacaktır. 08:00-18:00 saatleri arasında görev alınacak olup 2 gün çalışma 1 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1700.-TL maaş ve yemek çeki imkanı mevcuttur.

Çeşme özel güvenlik ilanı;
Çeşme de yer alan projede Refakat ve danışma hizmeti verilecektir. Özel güvenlik eğitimine devam eden veya özel güvenlik eğitimini tamamlamış ve PC bilgisine sahip Bay ve Bayan personel alımı yapılacaktır. Ücret konusunda telefonla başvuru esnasında detaylı bilgi verilecektir.

E-Bülten