blank

İzmir Merkez, Karşıyaka ve Kemalpaşa özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » İzmir Merkez, Karşıyaka ve Kemalpaşa özel güvenlik ilanları

Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Merkez de, Karşıyaka da ve Kemalpaşa da yer alan farklı projelerde görev alacak, güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış ve kimlik kartını çıkarmış çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Her ilanın çalışma şartları ve maaş imkanlarına yönelik ayrıntılar alt kısımda belirtilmiş olup ilgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Rahmi Rahmi ERKOÇ Beye 10:00 – 17:00 saatleri arasında 0533 267 05 42 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka özel güvenlik ilanı
12/24 sisteminde görev alınacaktır. Karşıyaka ve civarında ikamet eden, askerlik hizmetini tamamlamış, hastane veya site tecrübesi olan erkek adaylara öncelik verilecektir. 1500.-TL maaş, 150.-TL multinet ve yemek imkanı vardır.

Kemalpaşa özel güvenlik ilanı
18:00-08:00 saatleri arasında görev alınacaktır.Kemalpaşa ve civarında ikamet eden, askerlik hizmetini tamamlamış erkek güvenlik personelleri alınacaktır. Ayda 20 gün görev alınacak olup 1750-1800.-TL maaş, 150.-TL multinet, ve yemek imkanı vardır.

İzmir merkez özel güvenlik ilanları
Değişik projelerde 12 saatlik vardiya sisteminde çalışacak Karabağlar, Gaziemir, Sarnıç ve Hatay civarında ikamet eden erkek adaylar alınacaktır.Maaş ve multinet imkanı olmakta olup maaş her projeye göre farklılık göstermektedir.

 

E-Bülten