blank

İzmir Karşıyaka, Çiğli ve Manisa özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » İzmir Karşıyaka, Çiğli ve Manisa özel güvenlik ilanları

Özel güvenlik olarak İzmir Karşıyaka, Çiğli, Manisa Merkez ve Turgutlu da yer alan bir çok farklı projede Securitas Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda Bay ve Bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Tüm projelere yönelik bilgiler ayrı ayrı alt kısımda sunulmakta olup ilgilenen adaylarımız ayrıntılı bilgi için alt kısımda belirtilen telefon numaralarından yetkili kişilere veya Securitas Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Ayşegül Arslan Hanıma Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi Kat:4 Daire:7-8 Çankaya / İZMİR adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka, Çiğli ve Menemen bölgesi için;
Seyrek Bölgesinde yer alan projede çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi ve ingilizce bilen bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat, 3 vardiya sisteminde çalışılacaktır. 1500.-TL maaş, agi, yol ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın proje sorumluları Erkan Ünlükök Beye 0530 321 3587 veya Salih Bozkurt Beye 0530 694 9785 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çiğli Organize sanayi bölgesi için;
Çiğli Organize sanayi bölgesinde yer alan proje de görev alacak 12 erkek özel güvenlik görevlisi ve 1 Özel güvenlik amiri alınacaktır. 8/16 vardiya sisteminde çalışılacaktır.  Maaş + agi + 130.-TL yol ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın proje sorumlusu Nasuh Kiremitçi Beye  0530 549 2676 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Manisa Merkez ve Turgutlu bölgesi için;
Manisa Merkez ve Turgutlu bölgesinde yer alan farklı projelerde görev alacak erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları ve imkanları ilglenen adaylara başvurulan bölgeye göre telefonda belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın proje sorumluları Tenay Aktaş Beye 0553 307 5809 veya Murat Pöge Beye 0553 307 5849 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

 

E-Bülten