İzmir & Manisa Bay Bayan özel güvenlik ilanları

İzmir & Manisa çok sayıda bay bayan özel güvenlik ilanı – Tepe Özel Güvenlik
Özel güvenlik olarak İZMİR genelinde Buca, Konak, Karabağlar, Gaziemir, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Aliağa civarında ve MANİSA Merkez de yer alan pek çok farklı projede görevlendirilmek üzere, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, 40 yaşını aşmamış bay, 30 yaşını aşmamış bayan, çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Projelerin imkanları bölgelere göre farklılık göstermekte olup, maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar mülakatlar esnasında adaylarımıza aktarılacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Tepe Güvenliğin 0232 441 5434 numaralı telefondan 1515 ya da 1520 dahili numaralarından Sıla Hanım veye Erhan Beye başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Silahlı özel güvenlik ilanı – G4S Güvenlik
Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, silahlı güvenlik eğitimi ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, diksiyonu düzgün, tercihen özel güvenlik tecrübesi olan, 180 cm boy ve üzeri, silahlı özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, imkanlar ve çalışma koşullarına yönelik bilgiler görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü insan kaynakları işe alım sorumlusu Sevinç Hanıma 0531 250 2767 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Silahlı özel güvenlik ilanı – T90 Güvenlik
Silahlı güvenlik olarak, Tüprag Altın Madeni İzmir Menderes Efemçukurunda çalışacak, silahlı güvenlik sertifikası ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, tercihen Gaziemir, Karabağlar, Menderes ve Buca civarında ikamet eden, ehliyeti olan, 35 yaşını aşmamış, silahlı güvenlik görevlileri alınacaktır. 3100.-TL maaş, Agi, yemek ve servis imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, bölge müdürü Osman Beye veya Sadık Beye 0232 441 4994 & 0533 267 0542 numaralı telefonlardan ulaşabilirler.

Bayraklı özel güvenlik ilanı – Westpark AVM
Özel güvenlik olarak, Bayraklı çevre yolu üzerinde yeni açılacak olan Westpark Avm projesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. 1790.- maaş, Agi, yemek ve 137.- yol ücreti imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Westpark Avm özel güvenlik vardiya Amiri Emrah Demir Beye 0507 533 34 99 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir, Ayrancılar, Yazıbaşı, Torbalı özel güvenlik ilanı – Dinç Group
Özel güvenlik olarak Dinç Group bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, Gaziemir, Ayrancılar, Yazıbaşı, Çaybaşı, Torbalı bölgelerinde ikamet eden, askerlik hizmetini tamamlamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 08:00-20:00,  20:00-08:00 vardiya düzeninde 2 gündüz çalışma, 2 gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışacaktır. 2050.-TL maaş imkanı vardır.İlgilenen adaylarımızın Dinç Group özel güvenlik koordinatörü Rahmi Beye 09:00-17:00 saatleri arasında 0533 693 41 15 numaralı telefondan yada rahmi.erkoc@dincgrup.net adresine öz geçmişlerini göndermeleri gerekmektedir.

Buca ve Bornova özel güvenlik ilanı – DG Güvenlik
Özel güvenlik olarak Buca ve Bornova da yer alan farklı projelerde çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 175 cm boy ve üzeri, en az lise mezunu, 40 yaşını aşmamış, adli sicil kaydı bulunmayan, iyi iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, iş disiplinine sahip, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 8 saat görev alınacak olup maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşullarına yönelik bilgiler başvuru esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Gökhan Beye 0232 369 7644  & 0505 351 2135 numaralı telefonlardan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli özel Güvenlik İlanı – ISS Proser Güvenlik
Özel güvenlik olarak, Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli de bulunan Hastane, Rezidans, Plaza, projelerinde Iss Proser Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış çok sayıda özel güvenlik görevlilesi alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve vardiya sistemleri projeye göre değişiklik göstermekte olup ayrıntılı bilgi başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, ISS Proser özel güvenlik proje sorumlusu Ferhat Beye 0541 373 52 76 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.