İzmir geneli ve Manisa çok sayıda Bay Bayan özel güvenlik

Gaziemir Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik
 olarak Gaziemir Sarnıç bölgesinde bulunan projelerde Securitas Özel Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, askerlik hizmetini tamamlamış, 8/16 sisteminde vardiyalı çalışabilecek, özel güvenlik sektöründe en az 1 yıl deneyimi olan, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlara ynelik ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları uzmanı Burcu Hanıma 0232 425 1588 Dahili 147 numaralı telefondan veya Şair Eşref Bulvarı Beşe İş Merkezi No:34 Kat:4 Çankaya, İzmir adresinden şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka – Bornova – Buca – Balçova – Karabağlar – Bayraklı özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik personeli olarak Karşıyaka, Bornova, Buca, Balçova, Karabağlar ve Bayraklı da yer alan bir çok farklı projede görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 40 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Her projeye göre maaş, imkanlar ve çalışma koşulları farklılık göstermekte olup ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşme esnasında uygun projelere göre belirtilecektir. CCTV kullanımı konusunda tecrübe sahibi olan kişiler ayrıca değerlendirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilisi Özge Hanıma 0232 441 7013 Dahili 132 numaralı telefondan veya 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir ege bölge müdürlüğü adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka ve çevre bölgelerde oturan veya Karşıyaka’ya gelebilecek Iss Proser bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısında sahip bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları projelere göre değişim göstermekte olup,ayrıntılı bilgi görüşmeler esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın İzmir Iss Proser güvenlik Proje sorumlusu Akın beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Vestel A.Ş. Özel Güvenlik İlanı
Kadrolu özel güvenlik olarak Vestel City Manisa fabrikalarında çalışacak, İzmirManisa, TurgutluAkhisar, Saruhanlı ve civarında ikamet eden, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İzmir‘in her bölgesine, Manisa, Turgutlu, Saruhanlı,ve Akhisar’a servis imkanı vardır. Maaş, fazla mesai ücreti, servis, yemek, aylık ve yıllık 3 maaş prim imkanları vardır. Günlük 8 saat üç vardiya sisteminde çalışılmaktadır. İlgilenen adaylarımızın, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri, 10:00 – 16:00 saatleri arasında Vestel Elektronik A.Ş. Manisa Fabrikasının Dijital giriş kapısına vesikalık fotoğrafları ile Sarızeybek Eğitim Merkezinden yönlendirildiğini belirterek başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıntılı adres krokisi için lütfen tıklayınız.