İzmir – Manisa çok sayıda özel güvenlik ilanı

Menemen özel güvenlik ilanı;
Özel güvenlik olarak İzmir Menemen Organize sanayi bölgesinde yer alan projede G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik personeli alınacaktır . İlgilenen adaylarımızın, G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İnsan Kaynakları sorumlusu Sevinç YILDIRIM Hanıma 0531 250 2767 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.
 
Manisa özel güvenlik ilanı;
Özel güvenlik olarak Manisa Organize Sanayi Bölgesinde Prestij Özel güvenlik bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi almış ve güvenlik kimlik kartını çıkarmış, Manisa Merkez de ikamet eden 45 yaşını aşmamış, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma 2 gün izin sisteminde çalışacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Prestij güvenlik yetkililerine 0533 437 2724 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

 

İzmir Adnan Menderes Hava limanı silahlı özel güvenlik ilanı;
Silahlı özel güvenlik olarak ADB Hava limanında S Sistem Lojistik Hizm. A.Ş. bünyesinde çalışacak, silahlı güvenlik eğitimi almış ve yaka kartını çıkarmış, 35 yaşını aşmamış, Gaziemir civarında ikamet eden en az lise mezunu, silahlı güvenlik görevlileri alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın S Sistem A.Ş. yetkilisi Fatih Yeşilyurt Beye fatih.yesilyurt@ssistem.com.tr e-posta adresine cv lerini göndererek veya 0212 468 2500 Dahili 171 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

 

Karşıyaka Bayan özel güvenlik ilanı;
Özel güvenlik olarak Özel Karşıyaka Göz Hastanesinde, hastane bünyesinde kadrolu olarak çalışacak, özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış ve kimlik kartını çıkarmış bayan güvenlik görevlisi alınacaktır. Sadece hafta içi sabit 08:00-20:00 saatleri arası çalışacak olup hafta sonu çalışmayacak ve nöbet tutmayacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Özel Karşıyaka Göz Hastanesi yetkilisi Esra Hanıma 0232 362 5454 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

 

Gaziemir – Menderes Silahlı özel güvenlik ilanı;
Silahlı özel güvenlik olarak İzmir Menderes de Tüprag altın Madeninde çalışacak, silahlı güvenlik eğitimi almış ve özel kimlik kartını çıkarmış, 175 cm boy ve üzeri, erkek silahlı özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2.100.-TL maaş, agi, servis ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Rahmi Beye 0232 441 4994 & 0533 267 0542 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.