blank

İzmir tüm ilçeler ve Manisa özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » İzmir tüm ilçeler ve Manisa özel güvenlik ilanları

Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir ‘in tüm ilçelerinde ve Manisa merkezde yer alan bir çok farklı projede TEPE Savunma ve Güvenlik A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve özel güvenlik kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda özel güvenlik personeli alınacaktır. İzmir ve Manisa da yer alan tüm projelere yönelik bilgiler ayrı ayrı alt kısımda sunulmakta olup ilgilenen adaylarımızın, Tepe Savunma ve Güvenlik A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Erhan TOPCU Beye 0232 441 5474 – 34 dahili 1515 yada 1520 numaralı telefonlardan veya Halit Ziya Bulvarı Kayhan İş Hanı No:42 Kat: 7 Çankaya / İZMİR adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir Özel Güvenlik ilanı;
Gaziemir Esbaş Serbest Bölgesinde bulunan fabrika projelerinde görev alacak erkek özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Projelerin çalışma saatleri 8 yada 12 saat olarak değişiklik göstermekte olup, 1350-1600.-TL arası maaş,  yol ve yemek imkanları vardır.

Aliağa özel güvenlik ilanı;
Aliağa da bulunan Liman ve Depo projelerinde görev alacak erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. Liman projesin de 8 saat 3 vardiya şekilde çalışıp olup İzmir den servis imkanı mevcuttur. 1360.-TL maaş, Agi, yemek ve servis imkanı mevcuttur.
Aliağa Depo projesinde 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacak olup Aliağa İzban dan servis imkanı vardır. 1410.-TL maaş, Agi, 160.-TL para çeki ve yemek imkanı mevcuttur.

Kemalpaşa özel güvenlik ilanı;
Kemalpaşa da fabrika projelerinde 12/24 vardiya sisteminde görev alacak erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1700.-TL maaş, mesai ücreti, yemek ve servis imkanları mevcuttur. Servis güzergahı; Buca, Karabağlar, Bornova üzerinden geçmektedir.

Çiğli özel güvenlik ilanı;
Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrika projelerinde çalışacak erkek özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. 8 saat 3 vardiya sisteinde çalışılacaktır. 1350.-TL ile 1500.-TL maaş, yemek ve servis imkanları mevcuttur.

Torbalı özel güvenlik ilanı;
Torbalı da yer alan projede görev alacak, en az lise mezunu, 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışacak, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1472.-TL maaş, Agi, yemek ve İzmir’ den de servis imkanı bulunmaktadır.

Manisa Merkez özel güvenlik ilanı;
Manisa Merkez de yer alan Organize sanayi bölgesinde ki fabrikalar da görev alacak özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 8 saat 3 vardiya yada 12/24 sisteminde çalışacaktır. 1400-1600.-TL maaş, servis ve yemek imkanı vardır.

İzmir ili ve ilçeleri özel güvenlik personeli genel ilanı;
Belirtilen özel güvenlik ilanları dışında İzmir ilinde ve ilçelerinde bulunan 100’ den fazla projede (AVM, Hastane, fabrika, otel ve mağaza özel güvenliği gibi) Özel güvenlik görevlisi alımları yapılacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Tepe Savunma ve Güvenlik A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü İnsan Kaynakları Uzmanı Erhan TOPCU Beye 0232 441 5474 – 34 dahili 1515 yada 1520 numaralı telefonlardan veya Halit Ziya Bulvarı Kayhan İş Hanı No:42 Kat: 7 Çankaya / İZMİR adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten