blank

İzmir geneli çok sayıda özel güvenlik ilanı

Anasayfa » Genel » İzmir geneli çok sayıda özel güvenlik ilanı

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı
Onur Mahallesi Karşıyaka İzmir adresinde ki projede çalışacak, özel güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış veya özel güvenlik eğitimi almış ve sınavı veya özel güvenlik kimlik kartının çıkmasını bekleyen bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışılacak olup günlük 12 saat görev alınacaktır. 1800.-TL net maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Çelik Yönetimin 0232 250 6566 numaralı telefonuna mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Ege Üniversitesi Kampüsü Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Bornova Ege Üniversitesi Kampüsü içerisinde yer alan özel bir yurtta Hedef Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve daha önce özel güvenlik olarak çalışmamış, diksiyonu düzgün bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış, 175 cm boy ve üzerinde, Bayan adayların ise en az 165 cm boy ve üzerinde olması gerekmektedir. Günlük 8 saat çalışılacak olup bekar adaylarımızın Agi dahil 1750.-TL maaş ve  3 vardiyada yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Hedef Güvenlik proje sorumlusu Cem Beye mesai saatleri içerisinde 0531 519 6993 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kemalpaşa Özel Güvenlik İlanı 1
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Kemalpaşa da bulunan Fabrika projesinde Hedef Güvenlik A.Ş. bünyesinde çalışacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış Kemalpaşa ve çevresinde ikamet eden, boy ve kilo orantısına sahip, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın Hedef Güvenlik yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan ulaşarak veya Whatsapp kanalıyla iletişime geçmesi gerekmektedir.

Kemalpaşa Özel Güvenlik İlanı 2
Özel güvenlik olarak Kemalpaşa ve çevresinde ki projelerde T90 Özel güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve yaka kartını çıkarmış, Kemalpaşa merkez ve Sütçüler bölgesinde ikamet eden, 45 yaşını aşmamış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 8 saat görev alınacak olup 07:30-15:30 / 15:30-23:30 saatleri arasında 2 vardiyalı sistemde çalışılacaktır. 1700.-TL maaş, Agi, servis ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Rahmi Erkoç Beye 09:00-17:00 saatleri arasında 0232 441 4994 & 0533 267 0542 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Merkez Otel İlanı
İzmir merkez de yer alan büyük bir otel projesinde Vale olarak görev alacak özel güvenlik eğitimi almış ve özel güvenlik sınavını veya kimlik kartının çıkmasını bekleyen personeller alınacaktır. Maş ve diğer çalışma koşulları başvuruda bulunan kişilere görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, DG Özel Güvenlik yetkilisi Gökhan Beye 0533 095 6805 numaralı telefondan veya gokhan.nurel@dgguvenlik.com e-posta adresinden veya İbrahim Beye 0533 095 6803 telefon numarasından başvuruda bulunması gerekmektedir. Adres: Ulvi Başman Sokak, No:9/3 Karşıyaka, İzmir

Güzelbahçe Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak Bahçeşehir Koleji Güzelbahçe Kampüsünde görev alacak özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlar kişilere görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın Kampüs özel güvenlik sorumlusu Çiğdem Hanıma mesai saatleri içerisinde 0505 486 8270 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Bornova da bulunan Site projesinde Plato Güvenlik bünyesinde görev alacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik personelleri alınacaktır. 3 gün gündüz çalışma, 3 gün gece çalışma, 3 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1850.-TL maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Plato Özel Güvenlik Limited Şirketi yetkilisi Mehmet Beye 0507 588 2080 numaralı telefondan iletişime geçmesi gerekmektedir. Ayrıca Whatsapp kanalıyla veya info@platoguvenlik.com.tr e-posta adresine Cv nizi gönderebilirsiniz.

Bornova Özel Güvenlik İlanı 2
Özel güvenlik olarak Bornova bölgesinde bulunan AVM projelerinde ISS Proser bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve sertifika işlemlerini tamamlamış, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 3 vardiya sisteminde günlük 8 saat görev alınacaktır. Maaş ve diğer koşullar başvuruda bulunan kişilere iletişime geçildiği esnada belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın 0534 420 4577 numaralı telefondan Soner Apar Bey ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

Gümüldür Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Gümüldür de yer alan büyük bir Otel projesinde 01 Kasıma kadar sezonluk çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 1500 TL maaş, yemek ve kalacak yer imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Plato Özel Güvenlik Limited Şirketi yetkilisi Mehmet Beye 0507 588 2080 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Üçkuyular, Balçova, Narlıdere Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak İzmir Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdunda çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, Balçova, Üçkuyular, Narlıdere ve civarında ikamet eden, bayan özel güvenlik personelleri alınacaktır. 3 vardiya sisteminde; 07:00-15:00 / 15:00-23:00 / 23:00-07:00 saatleri arasında görev alınacaktır. Maaş ve diğer koşullar başvuruda bulunan kişilere iletişime geçildiği esnada belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, proje sorumlusu Hülya Hanıma 0531 671 4700 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Geneli Çok Sayıda Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir genelinde yer alan farklı projelerde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, 170 cm boy ve üzeri çok sayıda özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer ayrıntılar başvuruda bulunan kişilere görüşmelere esnasında uygun projeler belirtilerek bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın Doğankoç Özel Güvenlik İnsan Kaynakları yetkililier Bahar Hanıma veya Öznur Hanıma mesai saatleri içerisinde 444 4495 & 0505 286 8705 numaralı telefonlardan veya ik@dogankoc.com.troznur.buyukavci@dogankoc.com.tr e-posta adreslerine Cv lerini göndererek başvuruda bulunması gerekmektedir.

Gaziemir Sarnıç Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Gaziemir Sarnıç da Delta Fors güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer koşullar başvuruda bulunan kişilere iletişime geçildiği esnada belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Bülent Elçi Beyle 0533 091 1137 numaralı telefondan irtibata geçmesi gerekmektedir.

E-Bülten