blank

İzmir geneli çok sayıda Özel Güvenlik ilanı

Anasayfa » Genel » İzmir geneli çok sayıda Özel Güvenlik ilanı

Bornova & Çiğli Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Bornova ve Çiğli’de bulunan fabrikalarda kadrolu olarak çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, vardiyalı sistemde görev alacak, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş asgari ücretin üzerinde olup mülakat esnasında net olarak belirtilecektir.Yol ve yemek imkanı mevcuttur. İlgilenen adaylarımızın, Orkide Yağları özel güvenlik müdürü Rahmi Beyin Rahmi.Erkoc@orkide.com e-posta adresine özgeçmişlerini göndermeleri gerekmektedir.

İzmir Geneli Çok Sayıda Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik görevlisi olarak, İzmir Karşıyaka, Bornova ve merkez ilçelerde bulunan projelerde çalışacak özel güvenlik eğitimi işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları projelere göre değişiklik göstermekte olup, başvuruda bulunan adaylarımıza mülakat esnasında detaylı olarak belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Securitas İnsan Kaynakları Uzmanı Burcu İzer veya Rabia Gizem Siyah Hanıma 0232 425 15 88 numaralı telefondan veya Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi K:4 Çankaya, İzmir adresinden şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Menemen Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik personeli olarak İzmir Menemen’de yer alan fabrika projesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, 175 cm boy ve üzeri, boy-kilo orantısına sahip, 35 yaşını aşmamış, tercihen Karşıyaka, Çiğli ve Menemen bölgelerinde ikamet eden, özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 12/24 sisteminde görev alınacak olup 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. Maaş ve diğer imkanlar mülakat esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, DG Güvenliğin 0533 095 6802 & 0533 095 68030232 369 7644 numaralı telefonlarından veya info@dgguvenlik.com e-posta adresinden veya Ulvi Başman (1725) Sokak No:9/3  Karşıyaka, İZMİR adresinden başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Torbalı Özel Güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak, İzmir Torbalı Ayrancılar Organize Sanayi Bölgesinde yer alan fabrika projesinde çalışacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, diksiyonu düzgün, iş disiplinine sahip, tercihen fabrika projesinde çalışmış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 12/24 sisteminde çalışılacak olup 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlar görüşmeler sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik İnsan Kaynakları sorumlusu Levent Aksüt Beye
0541 809 36 92 numaralı telefondan sesli yada WhatsApp kanalı ile başvuruda bulunması veya fotoğraflı öz geçmişlerini ikege@hedefguvenlik.com.tr e-posta adresine göndermeleri veya 1595 Sokak No:225/105 Kazım Sop İş merkezi Serinkuyu, Karşıyaka, İzmir adresinden başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kemalpaşa & Turgutlu Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Kemalpaşa Sütçüler mevkiinde bulunan fabrika projesinde görev alacak özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 8 saatlik vardiyalı sistemde çalışacak, araç veya motorsikleti olan bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, fazla mesai ücreti, yol ücreti ve yemek imkanı mevcut olup detaylar başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, hafta içi 09:00/17:00 saatleri arasında, Dinç Group özel güvenlik departmanı yetkilileri Ferhat Beye 0533 693 41 15 veya Özge Hanıma 0232 441 24 74 Dahili 2008 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Pınarbaşı Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak Pınarbaşı’nda bulunan Lojistik firmasında çalışacak özel güvenlik eğitimi almış, tercihen genç emekli özel güvenlik personelleri alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlar başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler sırasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, personel müdürü Kemal Beye 0553 271 91 87 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten