blank

Karşıyaka – Bornova – Çeşme – Seferihisar – Kemalpaşa – Manisa özel güvenlik ilanları

Anasayfa » Genel » Karşıyaka – Bornova – Çeşme – Seferihisar – Kemalpaşa – Manisa özel güvenlik ilanları

Vestel A.Ş. Kadrolu Bay Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Vestel fabrikalarında kadrolu olarak çalışacak, İzmir, Manisa, Akhisar, Turgutlu, Saruhanlı ve civarında ikamet eden, özel güvenlik eğitimi almış çok sayıda bay özel güvenlik alınacaktır. İzmir‘in her bölgesine, Manisa, Akhisar, Saruhanlı,ve Turgutlu’ya servis imkanı vardır. Maaş, fazla mesai ücreti, servis, yemek, aylık mesai ücreti ve yılda 3 maaş prim imkanı vardır. Üç vardiya sisteminde günlük 8 saat çalışılacaktır. Günlük 12 saat çalışılması durumunda fazla mesai ücreti verilmektedir.. İlgilenen adaylarımızın hafta içi 10:00 – 16:00 saatleri arasında Vestel Elektronik A.Ş. Manisa Fabrikasının Dijital giriş kapısına vesikalık fotoğrafları ile Sarızeybek Eğitim Merkezinden yönlendirildiğini belirterek başvuruda bulunması gerekmektedir. Ayrıntılı adres krokisi için lütfen tıklayınız.

Bornova Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Bornova Karacaoğlan Mahallesinde bulunan büyük ve kurumsal bir projede çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, askerlik hizmetini tamamlamış, 175 cm boy ve üstü, 35 yaşını aşmamış, ekip çalışmasına yatkın, güvenlik sistem ve cihazları hakkında bilgi sahibi, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 3 vardiya sisteminde 08:00/15:30 – 15:30/22:00 – 22:00/08:00 saatleri arasında günlük 8 saat çalışacaktır. Maaş ve diğer imkanlar başvuruda bulunan adaylarımıza telefonla görüşme esnasında belirtilecek olup ayrıntılı bilgi için Proje Güvenlik Şefi Ümit Beye 0532 555 0883 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik A.Ş. nin 1595 Sokak No:225 / 203 Kazım Sop İş Merkezi, Serinkuyu, Karşıyaka – İzmir adresine başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Çeşme Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Çeşme de bulunan 5 yıldızlı otel projesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, adli sicil kaydı bulunmayan, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, kalacak lojman ve 3 öğün yemek imkanı vardır. Çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar başvuruda bulunan adaylarımıza telefonla görüşme esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik insan kaynakları yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan arama veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmektedir.

İzmir Çeşme Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Çeşme de yer alan site ve otel projelerinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, 25 bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş ve çalışma koşulları projelere göre değişiklik göstermekte olup 1800.-TL ile 2200.-TL arasında maaş, kalacak yer ve yemek imkanı vardır.İlgilenen adaylarımızın, 05545330078 numaralı telefondan Hacı Beye veya 05434833305 numaralı telefondan Burcu Hanıma başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Merkez Bayan Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak İzmir Merkez de yer alan projelerde joker personel olarak çalışacak, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş ve çalışma koşulları projelere göre değişiklik göstermekte olup 1800.-TL ile 2200.-TL arasında maaş, kalacak yer ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, 05545330078 numaralı telefondan Hacı Beye veya 05434833305 numaralı telefondan Burcu Hanıma başvuruda bulunması gerekmektedir.

Seferihisar Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Seferihisar da yer alan 5 yıldızlı otelde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış çok sayıda bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. 1800.-TL maaş, yemek ve Seferihisar merkezden servis imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Şahinli Güvenlik İzmir Bölge sorumlusu Mehmet Yücel Beye 0544 479 0469 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Bornova Evka 3 de bulunan özel bir kolejde kadrolu olarak çalışacak, güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 38 yaşını aşmamış, disiplinli ve takım çalışmasına uyumlu, boy ve kilo orantısına sahip bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 12 saat görev alınacak olup, 1 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. Gündüz vardiyasında yemek okuldan verilecek olup gece vardiyasında yemek ücreti verilmektedir. Maaş ve diğer imkanlar hakkında ayrıntılı bilgi görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın Kolej güvenlik sorumlusu Murat Metingil Beye 0534 014 1724 numaralı telefondan çalışma saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çiğli, Kemalpaşa, Torbalı Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Çiğli, Kemalpaşa ve Torbalı bulunan bir çok farklı projede Dinç Group bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve çalışma koşulları projelere göre değişiklik göstermekte olup başvuruda bulunan kişilere, görüşmeler esnasında uygun proje belirtilerek bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın Dinç Group özel güvenlik koordinatörü Rahmi Beye çalışma saatleri içerisinde 0533 693 41 15 numaralı telefondan veya Dinç Group Mithatpaşa Cad. No:182/B Nebioğlu Apt. Karataş, Konak, İzmir adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak Karşıyaka da yer alan projelerde çalışacak, Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden veya Karşıyaka’ya gelebilecek, güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, çok sayıda bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş, ve diğer imkanlar başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın İzmir ISS Proser güvenlik Karşıyaka Proje sorumlusu Akın Beye 0530 703 53 33 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten