blank

İzmir Özel Güvenlik Kursu

Anasayfa » İzmir Özel Güvenlik » İzmir Özel Güvenlik Kursu

İzmir Özel Güvenlik Kursu dendiğinde akla ilk gelen ve en uzun süredir bu alanda eğitim veren kurum olan SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu Özel Güvenlik Görevlisi olmak isteyen tüm bireylerin ihtiyaç duyduğu eğitimleri ve sınav sonrası yapılması gerekenler ile ilgili desteği sunmaktadır.

SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu olarak İzmir de bulunan merkezimizde toplumdaki her bireyin meslek sahibi olmak ya da kendisine bir beceri katmak için ihtiyaç duyabileceği;

 • Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi,
 • Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi,
 • Özel Güvenlik Yenileme Eğitimi,
 • Silahsızdan Silahlıya Geçiş Eğitimi,

başta olmak üzere tüm Özel Güvenlik Eğitimi çeşitlerini uzman eğitmenlerimiz ve kurum hafızamız ile başarıyla vermekteyiz.

SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu olarak mesleki yaşantısına Özel Güvenlik Görevlisi olarak devam etmek isteyen kişilere 5188 sayılı kanun kapsamında, bünyemizde var olan uzman eğitmenler sayesinde ihtiyaçları olan tüm bilgileri teorik ve uygulamalı eğitimlerle aktarıyoruz.

İzmir Özel Güvenlik Kursu olarak geçmiş yıllardan süregelen tecrübemizi kurumumuzdan eğitim alan bireylere yansıtarak başarılı ve kaliteli bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz. Geniş ve rahat eğitim ortamlarında, alanında uzman eğitmenler tarafından Özel Güvenlik Hizmetleri kanununa uygun olarak verilen eğitimlerimiz bireylerin;

 • Kariyerine Özel Güvenlik Görevlisi olarak devam etmelerine,
 • Silahsız olarak görev alırken silahlı çalışmalarına,
 • Var olan Özel Güvenlik Sertifikası yenilenmesine,
 • Bünyesinde Özel Güvenlik Görevlisi çalıştıran işletmelerin Hizmet İçi ve Yenileme sürecini çözmesine,

imkan tanımaktadır.

SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu olarak Özel Güvenlik Olmak için bize ulaşan bireylere hızlı ön kayıt imkanı, taksit seçenekleri, eğitim ve sınav sürecinde başarı için gerekli doküman desteği başta olmak üzere her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Sizde Özel Güvenlik Nasıl Olunur konusunda aklınızda bulunan soruların yanıtlarını almak, süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilir veya 0232 489 4334 numarasını arayarak Hemen Bize Ulaşıp uzman personellerimiz ile görüşebilirsiniz.

Özel Güvenlik Kursu Şartları

Özel Güvenlik Sertifikası ve Kimlik Kartına sahip olup Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen bireylerin Özel Güvenlik Kursu kaydını yaptırıp Özel Güvenlik Eğitimi alması gerekir. Bu eğitimi alabilmek için gereken koşullar yani Özel Güvenlik Kursu Kayıt Şartları arasında;

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Silahsız ÖGG için en az ortaokul, Silahlı ÖGG için en az lise mezunu olmak,
 • Silahsız ÖGG için en az 18, Silahlı ÖGG için en az 21 yaşını doldurmuş olmak,
 • Adli sicil kaydının Özel Güvenlik Görevlisi olmaya uygun olması,
 • Sağlık raporundan olumlu sonuç almak, (Silahlı / Silahsız Özel Güvenlik Olur Raporu)

gösterilebilir.

Özel Güvenlik Kursu Fiyatları

Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışabilmek için kursumuza ulaşan bireylerden en fazla duyduğumuz sorulardan birisi Özel Güvenlik Kursu Ücretleri 2023 yılı ne kadar olmaktadır. SARIZEYBEK Özel Güvenlik Kursu olarak kurs fiyatlarını şeffaf şekilde paylaşan tek kurum olduğumuzu belirtmek isteriz.

Özel Güvenlik Görevlisi olma sürecinde kurs ücreti dışında resmi makamlar tarafından talep edilen kimlik kartı harcı, sağlık raporu bedeli gibi ücretlerin detaylarını öğrenmek kurs ücreti konusunda sunduğumuz avantajları ve taksit seçenekleri hakkında bilgi almak için İletişim bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Özel Güvenlik Kursu İzmir

SARIZEYBEK Özel Güvenlik Eğitim kurumu 20 yılı aşkın süredir İzmir Özel Güvenlik Kursu olarak hizmet vermekte, 10.000’lerce Özel Güvenlik Görevlisi adayının eğitim almasına ve meslek sahibi olmasına yardımcı olmaktadır.

İzmir Özel Güvenlik Kursu olarak Özel Güvenlik olmak veya var olan sertifikasını yenilemek isteyen tüm bireylerin ihtiyaç duydukları eğitimlerin tamamını bünyemizde hizmet veren tecrübeli eğitmenler eliyle sizlere sunmaktayız.

Sizde Hemen Bize Ulaşarak kursumuza ön kaydınızı yaptırabilir, Silahlı – Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi alıp süreç sonucu sınavı başarıyla tamamladıktan sonra Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi olarak Özel Güvenlik Görevlisi hizmeti verebilirsiniz.

İzmir Özel Güvenlik Kursu Silahlı

İzmir’de 21 yaşını doldurmuş ve en az lise mezunu olan bireylerin Silahlı Özel Güvenlik olmak için katıldığı, yaklaşık 2 hafta süren ve 11 farklı ders görülen eğitime Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi denir. Kişiler meslek hayatlarında ihtiyaç duyacakları 120 saatlik eğitimi aldıktan sonra girdiği sınavda başarı sağlayıp Silahlı Özel Güvenlik olarak çalışabilirler.

İzmir Özel Güvenlik Kursu Silahsız

İzmir’de 18 yaşını doldurmuş ve en az ortaokul mezunu olan bireylerin Silahsız Özel Güvenlik olmak için katıldığı, yaklaşık 2 hafta süren ve 10 farklı dersin görüldüğü eğitime Silahlı Özel Güvenlik Eğitimi denir. Kişiler meslek hayatlarında ihtiyaç duyacakları 100 saatlik eğitimi aldıktan sonra girdiği sınavda başarı sağlayıp Silahsız Özel Güvenlik olarak çalışabilirler.

Özel Güvenlik Kursu İçin Gerekli Belgeler

Özel Güvenlik Görevlisi olabilmek için alınması gereken eğitim ve girilecek sınav öncesi kayıt işlemlerinde ihtiyaç duyulan evraklar arasında;

 • 2 adet Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
 • 3 adet Biyometrik Fotoğraf,
 • 1 adet Diploma Fotokopisi veya Öğrenci Belgesi,
 • 1 adet İkametgah Belgesi, (E-Devletten alınan belgeler geçerlidir.)
 • Silahlı / Silahsız Özel Güvenlik Olur İbareli Sağlık Raporu,

belirtilebilir.

E-Bülten