blank

İzmir geneli çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik ilanı

Anasayfa » Genel » İzmir geneli çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik ilanı

Holding bünyesinde çalışacak çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik ilanı – İzmir Geneli
Özel güvenlik
 görevlisi olarak büyük bir holding çatısı altında, G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve kimlik işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Bornova, Karşıyaka, Balçova, Narlıdere, Karabağlar, Gaziemir, Konak, Bayraklı, Çiğli, Menemen, Üçkuyular, Gaziemir gibi İzmir’in tüm bölgelerine çok geniş servis ağı imkanı vardır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşullarına yönelik ayrıntılar mülakatlar esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 22 Nisan 2018  Perşembe günü 14:00 – 17:00 saatleri arasında Sarızeybek Özel Güvenlik Eğitim Merkezinin Gazi Bulvarı No:66 Gazi iş hanı K:3 Çankaya, İzmir adresinde yapılacak olan mülakatlara katılması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için G4S Güvenlik Hizmetleri A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü insan kaynakları işe alım sorumlusu Sevinç Hanıma mesai saatleri içerisinde 0531 250 2767 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arkas Kadrolu özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik kadrosundan Torbalı Ayrancılar da bulunan La Şarapçılık Torbalı Arkas bünyesinde kadrolu olarak çalışacak, güvenlik eğitimi ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 175 cm boy ve üzeri, askerlik hizmetini tamamlamış, en az lise mezunu, ehliyeti olan erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları, başvuruda bulunan kişilere mülakatlar esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Lucien Arkas Bağları özel güvenlik sorumlusu Fatih Ulucan Beye mesai saatleri içerisinde 0535 817 9218 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bayan özel güvenlik ilanı – Urla
Özel güvenlik olarak, İzmir Urla’da yer alan projede çalışacak, silahlı veya silahsız özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartına çıkarmış, bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları, başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Guts özel güvenlik yetkilisi Çağrı Güven Beye 0533 032 1674 numaralı telefondan veya Ankara caddesi, Kazım Dirik mahallesi, No:88 Bornova, İzmir adresine şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Torbalı Pancar özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Pancar Organize Sanayi sitesinde, Proteam özel güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, ehliyeti olan, özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş ve çalışma koşulları hakkında bilgiler başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Proteam Özel Güvenlik Hizmetlerinin (FMS Servis Grup) yetkilisi Naki Beye 0553 428 6199 & 0232 461 6236 & 0850 221 0367 numaralı telefonlardan veya Tuna mahallesi Sanat Caddesi No: 17/222, Selçuklu İş Merkezi, Altındağ, İzmir (Ağır bakımı geçince)  adresinde bulunan merkezine şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

Kemalpaşa Özel güvenlik amiri ilanı
Özel güvenlik amiri olarak İzmir Kemalpaşa da bulunan projede Hedef Güvenlik A.Ş. bünyesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, askerlik hizmetini tamamlamış, adli sicil kaydı bulunmayan, özel güvenlik amiri alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları hakkında bilgi görüşmeler esnasında kişilere bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik insan kaynakları yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan ulaşması veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmekte olup, görüşmeler Hedef Güvenlik A.Ş. nin 1595 Sokak No:225 / 203 Kazım Sop İş Merkezi, Serinkuyu, Karşıyaka – İzmir adresine başvuruda bulunması gerekmektedir.

E-Bülten