Karşıyaka – Çiğli – Bornova – Gaziemir – Narlıdere özel güvenlik ilanları

İZBAN bay ve bayan özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak İzmir Banliyö Trenleri projesinde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay ve bayan özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat, 3 vardiya sisteminde görev alınacaktır. Maaş ve diğer imkanlar ön görüşmeler esnasında başvuruda bulunan adaylarımıza bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Bengi Güvenlik İdari İşler Müdürü Ayşe Oray Hanıma 0555 802 1762 numaralı telefondan irtibata geçmesi gerekmektedir.

İZOTAŞ silahlı özel güvenlik ilanı
Silahlı özel güvenlik görevlisi olarak, İzmir Otobüs Terminalleri A.Ş. bünyesinde Bornova da yer alan şehirler arası terminalde kadrolu olarak .alışacak, silahlı özel güvenlik eğitimi almış ve kimlik kartını çıkarmış, 40 yaşını aşmamış çok sayıda erkek silahlı güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat vardiyalı sistemde görev alınacaktır. 1903.-TL maaş, servis ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, İzotaş – İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali, Karacaoğlan Mahallesi, Kemalpaşa Cd. 285/2, 35070 Bornova/İzmir adresinde bulunan İzotaş Yönetimi bina girişine şahsen başvuruda bulunması veya İzotaş Özel Güvenlik Müdürü Hasan Arıcı Beye 0505 804 0202 numaralı telefondan 09:00-19:00 saatleri arasında başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka – Bayraklı – Karabağlar özel güvenlik ilanları
Özel güvenlik olarak, Karşıyaka, Bayraklı, Karabağlar ve Uzundere de bulunan bir çok farklı projede ve ayrıca İzmir genelinde Hastane projelerinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, çok sayıda bay özel güvenlik personeli alınacaktır. 2 gün gündüz, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışılmaktadır. Maaş ve diğer imkanlar hakkında ayrıntılı bilgi başvuruda bulunan adaylarımıza uygun olan projeler belirtilerek bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, T90 özel güvenlik yetkilisi Osman Bey veya Erdem Beye 0533 267 0542 & 0232 441 4994 numaralı telefonlardan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Bornova Evka 3 de özel bir kolejde kendi bünyesinde kadrolu olarak çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, iş disiplinine sahip, takım çalışmasına uyumlu, boy kilo orantısı olan, 38 yaşını aşmamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 12 saat görev alınacak olup, 1 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve  2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. Gündüz vardiyasında yemek okuldan verilecek olup gece vardiyasında yemek bedeli verilmektedir. Maaş ve diğer imkanlar hakkında ayrıntılı bilgi görüşmeler esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın güvenlik sorumlusu Murat Metingil Beye 0534 014 1724 numaralı telefondan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çiğli özel güvenlik ilanı
İzmir Çiğli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrika projesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, adli sicil kaydı bulunmayan, tercihen fabrika projelerinde görev almış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 2000.-TL maaş ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik insan kaynakları yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan arama veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmektedir. Mülakatlar Hedef Güvenlik A.Ş. nin 1595 Sokak No:225 / 203 Kazım Sop İş Merkezi, Serinkuyu, Karşıyaka – İzmir adresinde yapılacaktır.

Gaziemir Havaalanı özel güvenlik ilanı 
Özel güvenlik görevlisi olarak TAV özel güvenlik bünyesinde İzmir Adnan Menderes Hava Limanında İŞKUR İşbaşı eğitim programı kapsamında çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, en az lise mezunu, 35 yaşını aşmamış, 170 cm ve üzeri boya sahip, askerlik hizmetini tamamlamış, son 1 aydır çalışmayan, Buca, Gaziemir,  Karabağlar, Sarnıç, Menderes, Ayrancılar, Torbalı ve çevresinde ikamet eden çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. İlgilenen adaylarımızın, Tav özel güvenlik insan kaynakları uzmanı Abidin Yıldız Beye Adnan Menderes Hava Limanı İç Hatlar Terminalinden, özel güvenlik kimlik kartı veya yenileme eğitimi sertifikası, diploma fotokopisi ve 1 adet vesikalık fotoğraf ile başvuruda bulunması veya abidin.yildiz@tav.aero e-posta adresine öz geçmişleri göndermesi gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için mesai saatleri içerisinde 0232 274 59 59 / Dahili 2715 veya  0506 240 3688 numaralı telefondan Abidin Beye başvuruda bulunabilirsiniz.

Karşıyaka – Mavişehir – Bornova – Buca özel güvenlik ilanları
Özel güvenlik görevlisi olarak Karşıyaka, Mavişehir, Bornova ve Buca da yer alan farklı projelerde grev alacak, özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, diksiyonu düzgün, iyi iletişim kurabilen, iş disiplinine sahip, adli sicil kaydı bulunmayan, 40 yaşını aşmamış, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Günlük 8 saat görev alınacak olup maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşullarına yönelik bilgiler başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 0533 095 68 03 numaralı telefondan İbrahim Ertaş Beye veya 0505 351 2135 numaralı telefondan Gökhan Beye çalışma saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Narlıdere özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Narlıdere de bulunan projede Dinç Group bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, Narlıdere, Balçova, Konak, Göztepe, Bornova (metro güzergahında ikamet eden) askerlik hizmetini tamamlamış, bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. Günlük 12 saat görev alınacak olup 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma ve 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 175.-TL maaş, Agi, 350.-TL multinet ödemesi imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Dinç Group özel güvenlik koordinatörü Rahmi Beye çalışma saatleri içerisinde 0533 693 41 15 numaralı telefondan veya Dinç Group Mithatpaşa Cad. No:182/B Nebioğlu Apt. Karataş, Konak, İzmir adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Mavişehir özel güvenlik ilanı
Karşıyaka Mavişehir de buluanan Soyak Optimus Sitesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış bay özel güvelik personelleri alınacaktır. Günlük 12 saat görev alınacak olup 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece çalışma, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 1950.-TL maaş ve 250.-TL multinet imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın Erdoğan Yıldız Beye 0533 123 72 01 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Karşıyaka Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Karşıyaka da görev alacak, Karşıyaka ve çevresinde ikamet eden veya Karşıyaka’ya gelebilecek, özel güvenlik eğitimi almış ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, bay özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Çalışma koşulları, maaş, ve diğer imkanlar başvuruda bulunan adaylarımıza görüşmeler esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın İzmir ISS Proser güvenlik Proje sorumlusu Akın Beye 0530 703 53 33 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bornova Doğanlar özel güvenlik ilanı
Özel güvenlik olarak Bornova Doğanlar 4. Sanayi sitesinde yer alan Kastaş Kağıt fabrikasında çalışacak özel güvenlik eğitimi ve güvenlik kursu işlemlerini tamamlamış bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Günlük 8 saat 3 vardiya sisteminde çalışılacaktır. 1603.-TL maaş, 250.-TL ticket, 70.-TL yol ve öğlen yemeği imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın 0530 501 9219 numaralı telefondan Suat Bayram Beye başvuruda bulunması gerekmektedir.