blank

Karşıyaka, Çiğli, Foça, Çeşme, İzmir Alsancak Özel Güvenlik İlanları

Anasayfa » Genel » Karşıyaka, Çiğli, Foça, Çeşme, İzmir Alsancak Özel Güvenlik İlanları

Karşıyaka Mavişehir Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak Mavişehir Hilltown AVM projesinde, Securitas Güvenlik bünyesinde görev alacak, silahlı veya silahsız özel güvenlik eğitimi almış ve güvenlik kursu kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, en az lise mezunu, 36 yaşını aşmamış, müşteri odaklı ve etkin iletişim becerilerine sahip, askerlik hizmetini tamamlamış, tercihen özel güvenlik sektöründe deneyimli çok sayıda bay (90 kişi) özel güvenlik görevlisi alınacaktır. 12/24 vardiyalı sistemde çalışılacak olup, maaş, AGİ, yemek, sodexho imkanları mevcuttur. İlgilenen adaylarımızın, 0232 425 1588 numaralı telefondan veya Şair Eşref Bulvarı No:34 Beşe İş Merkezi K:4 Çankaya, İzmir adresinden Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İnsan Kaynakları Uzmanı Burcu İzer Hanıma başvuruda bulunması gerekmektedir.

Çeşme Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik olarak Çeşme de bulunan alışveriş merkezi projesinde, Securitas Güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, Çeşme’de ikamet eden ya da ikamet edebilecek, en az lise mezunu, 36 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, tercihen AVM sektöründe deneyimli çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Maaş, AGİ, yemek, sodexho imkanları mevcuttur. İlgilenen adaylarımızın, 0535 045 60 30 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

İzmir Alsancak Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik görevlisi olarak, İzmir Alsancak da bulunan Rezidans projesinde Hedef Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışacak, 35 yaşını aşmamış, diksiyonu düzgün, boy kilo orantısına sahip, askerlik hizmetini tamamlamış, bay güvenlik personelleri alınacaktır. 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece, 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. Maaş, yol ve yemek imkanı mevcut olup detaylar mülakat esnasında belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, 09:00 ‐ 19.00 saatleri arasında, Hedef Güvenliğin 0232 361 56 80  Dahili 116 – 117 veya 0530 733 07 13  numaralarından Soner Sarı Beye veya Levent Aksüt Beye 0533 701 97 80 numaradan başvuruda bulunması gerekmektedir. Arzu eden kişiler sonersari@hedefguvenlik.com.tr & leventaksut@hedefguvenlik.com.tr e-posta adreslerinden de başvuruda bulunabilir.

Çiğli ve Pınarbaşı Özel Güvenlik İlanı
Özel Güvenlik personeli olarak Çiğli ve Pınarbaşı projelerinde Gözen Güvenlik A.Ş. bünyesinde 3 vardiyalı sistemde görev alacak, güvenlik kursu ve kimlik kartı işlemlerini tamamlamış, bilgisayar kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, çok sayıda bay özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Dolgun ücret, yol ücreti ve yemek imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, Gözen Güvenlik bölge müdürü İlkin Beye 0539 665 31 71 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Foça Özel Güvenlik İlanı
Özel güvenlik personeli olarak İzmir eski Foça Ilıpınar Köyü Küme evler mevkinde bulunan fabrikada çalışacak, özel güvenlik kursu ve eğitim işlemlerini tamamlamış bay güvenlik personelleri alınacaktır, Günlük 12 saat çalışılacak olup, 2 gün gündüz çalışma, 2 gün gece, 2 gün izin sisteminde görev alınacaktır. 2150.-TL maaş, Agi, 205.-TL yol ve 300.-TL sodexo imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın SL Güvenlik Hizmetleri yetkilisi Cengiz Altun Beye 0542 432 56 47 numaralı telefondan arama veya whatsapp kanalı ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Arzu eden kişiler cengizaltun@onlinegrouptr.com e-posta adresinden de başvuruda bulana bilirler.

E-Bülten