Karşıyaka – Urla – Çiğli – Kemalpaşa özel güvenlik ilanları

Özel Güvenlik Eğitimi Almış Özel Güvenlik İlanı – KARŞIYAKA
Kadrolu özel güvenlik olarak İzmir Karşıyaka da Soyak Mavişehir A sitesinde, kadrolu özel güvenlik olarak çalışacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, 36 yaşını aşmamış, bay özel güvenlik personelleri alınacaktır. 3 vardiya sistemde günlük 8 saat görev alınacaktır. 2485.-TL maaş imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, 0232 324 6093 & 0232 324 67640507 723 1164 numaralı telefonlardan Veli Beye başvuruda bulunması gerekmektedir.

Özel Güvenlik Kursunu Tamamlamış Özel Güvenlik İlanı – KARŞIYAKA SASALI
Güvenlik görevlisi olarak İzmir Karşıyaka Sasalı bölgesinde bulunan projede T90 özel güvenlik bünyesinde çalışacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. 2 gündüz vardiyası çalışma, 2 gece vardiyası çalışma ve 2 gün izin sisteminde çalışılacaktır. 1850.-TL maaş ve 150.-TL multinet imkanı vardır. İlgilenen adaylarımızın, T90 Özel Güvenlik Operasyon Müdür Osman Öncül Beye 0533 267 0542 veya (0232) 441 49 94 numaralı telefonundan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Özel Güvenlik Kursunu Tamamlamış Özel Güvenlik İlanı – KARŞIYAKA
Özel güvenlik olarak İzmir Karşıyaka da yer alan bir çok farklı projede görev alacak, özel güvenlik kursu sertifika işlemlerini tamamlamış ve kimlik kartını çıkarmış, en az lise veya dengi okul mezunu, 40 yaşını aşmamış, adli sicil kaydı bulunmayan, boy ve kilo orantısına sahip, iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, iş disiplinine sahip, çok sayıda erkek özel güvenlik görevlisi alınacaktır. Tüm projelerde günlük 8 saat görev alınacaktır. da bir çok farklı projeye yönelik alım yapılacak olup her projenin maaş ve çalışma imkanları farklılık göstermektedir. Maaş ve çalışma imkanlarına yönelik ayrıntılar başvuru esnasında uygun görülen projeler belirtilerek adaylarımıza belirtilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Gökhan Beye 0232 369 7644  & 0533 095 6805 veya İbrahim Beye 0533 095 6803 numaralı telefonlardan mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunması gerekmektedir.

Özel Güvenlik Eğitimi Almış Özel Güvenlik İlanı – KARŞIYAKA
Özel güvenlik olarak Karşıyaka ve çevresinde oturan veya Karşıyaka’ya gelebilecek, Iss Proser bünyesinde farklı projelerde görev alacak, özel güvenlik eğitimi ve sertifika işlemlerini tamamlamış, erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş ve diğer çalışma koşulları projelere göre değişim göstermekte olup, ayrıntılı bilgi görüşmeler esnasında başvuruda bulunan kişilere bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın İzmir Iss Proser güvenlik Proje sorumlusu Akın Beye 0530 703 5333 numaralı telefondan başvuruda bulunması gerekmektedir.

Özel Güvenlik Eğitimi Almış Özel Güvenlik İlanı – URLA
Özel güvenlik görevlisi olarak Urla bölgesinde yer alan Okul projesinde çalışacak, özel güvenlik eğitimi almış ve yaka kartı işlemlerini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, tercihen lise mezunu. erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlarla ilgili olup ayrıntı bilgi başvuruda bulunan kişilere görüşme esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Euroserve Özel Güvenlik Ege Bölge Müdürlüğü yetkilisi Özge Hanıma 0232 441 7013 Dahili 132 numaralı telefondan veya 1373 sokak, 8 K:6/601, Suat Manisalı iş hanı, Çankaya, Konak, İzmir Ege bölge müdürlüğü adresinden başvuruda bulunması gerekmektedir.

Özel Güvenlik Eğitimi Almış Özel Güvenlik İlanı – ÇİĞLİ
Özel güvenlik olarak İzmir Çiğli A.O.S. bölgesinde yer alan fabrika projesinde Hedef Güvenlik A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik eğitim ve sertifika işlemlerini tamamlamış, en az 1 yıl fabrika ve dengi projelerde görev almış, askerlik hizmetini tamamlamış, adli sicil kaydı bulunmayan, boy ve kilo orantısına sahip erkek özel güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, çalışma koşulları ve diğer imkanlar başvuruda bulunan kişilere görüşmeler esnasında bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik insan kaynakları yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan ulaşması veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmekte olup, görüşmeler Hedef Güvenlik A.Ş. nin 1595 Sokak No:225 / 203 Kazım Sop İş Merkezi, Serinkuyu, Karşıyaka – İzmir adresine başvuruda bulunması gerekmektedir.

Özel Güvenlik Kursu İşlemlerini Tamamlamış Özel Güvenlik İlanı – KEMALPAŞA & ULUCAK
Güvenlik görevlisi olarak İzmir Ulucak ve Kemalpaşa da bulunan fabrika projelerinde Hedef Güvenlik A.Ş. bünyesinde görev alacak, özel güvenlik kursu ve sertifika işlemlerini tamamlamış, boy ve kilo orantısına sahip, askerlik hizmetini tamamlamış, adli sicil kaydı bulunmayan, erkek güvenlik görevlileri alınacaktır. Maaş, diğer imkanlar ve çalışma koşulları hakkında bilgi görüşmeler esnasında kişilere bildirilecektir. İlgilenen adaylarımızın, Hedef Güvenlik insan kaynakları yetkilisi Levent Aksüt Beye 0533 701 9780 numaralı telefondan ulaşması veya whatsapp kanalıyla iletişim kurması gerekmekte olup, görüşmeler Hedef Güvenlik A.Ş. nin 1595 Sokak No:225 / 203 Kazım Sop İş Merkezi, Serinkuyu, Karşıyaka – İzmir adresine başvuruda bulunması gerekmektedir.